Zahrada

Zahradní stany

Předtím, než se rozhodnete pre zahradí stan, musíte vědět, na co ho chcete použít. Navrhli jsme různé modely zahradních stanů pro různé potřeby. Usnadníme vám tak výběr správného modelu.

více v článku...

Interval použití: Příležitostně

Pokud svůj stan rozložíte v létě na zahradě za dobrých povětrnostních podmínek doporučujeme model Super ocel. Je k dispozici v 5 rozměrech a 8 barvách. Tloušťka konstrukce je 0,8 <3 mm. Ocelová nůžková konstrukce se čtyřhrannými profily je opatřena barvou proti korozi a odolává větru do 40 km / h. Případně doporučujeme model Super hliníkový stan. Je to ultra lehký stan ideální na rychlé rozložení.

Interval použití: Často

Pokud plánujete zahradní stany používat delší dobu a potřebujete vyšší kvalitu a pevnost rámu, nabízíme model Exclusive ocel. Jeho ocelový rám má tloušťku profilů 1 <4 mm, kvadratické nohy a odolá větru do 50km / h. Na časté použití je stejně vhodný model Exclusive hliník. Odolává větru až do 55 km / hod a tloušťku rámu má 1,1 <5 mm. Nohy ve tvaru hexagonu zajišťují perfektní stabilitu. Díky kvalitnímu polyesteru s PVC vrstvou odolnému proti roztržení jsou plachtoviny velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Nepředvídatelné počasí vám už nepřekazí žádnou oslavu nebo prezentaci protože jsou plachtoviny 100% nepromokavé a odolávají UV-záření, větru a dešti.

Interval použití: Intenzivní

Chcete nejlepší kvalitu a maximální stabilitu, protože váš stan bude neustále používán a měl by vydržet extrémní podmínky? Pro tento interval použití doporučujeme zahradní stan Premium ocelový. Tento stan má šestihranný profil nohou s tloušťkou konstrukce 1,1 <5 mm s odolností vůči větru do 55 km / h. Je to nejpevnější model z ocelových stanů. Tento tvar profilu zajišťuje extrémní stabilitu a pevnost. Premium hliníkový stan je nejpevnější stan z naší nabídky. Odolává větru až do 70 km / h, má šestihranné nohy s tloušťkou stěny 1,8 <7 mm. Tento model je dostupný v rozměrech od 3×3 až do 4x8m.

Rozdíl mezi zahradními stany z oceli a hliníku

Ocelové stany

Ocelový altán je obvykle těžší než hliníkový stan. Pro naše ocelové skládací stany používáme profily s tloušťkou stěny od 0,8 – 1,1 mm. Levné imitace z obchodních řetězců používají mnohem tenčí materiál, který je lehčí, ale nenabízí pevnost a stabilitu. Aby byl skládací stan kvalitním výrobkům, potřebujete dostatečnou kombinaci hmotnosti a tloušťky materiálu.

Naše ocelové rámy jsou také ošetřené práškovou barvou, která má ocel chránit před povětrnostními vlivy, poškrábáním a korodování. Díky modernímu nůžkovému mechanismu je stavba stanu nenáročná a extrémně rychlá. Všechny díly jsou navzájem sešroubovány a v případě potřeby se dají snadno vyměnit.

Hliníkové stany

Hliníkové stany používají tlustší stěny pro ještě větší stabilitu. Při našich modelech se používá tloušťka stěny 1 mm – 1,8 mm. To zaručuje velmi vysokou stabilitu. Výběr hliníku má pozitivní vliv na hmotnost zahradního stanu. Ve srovnání s ocelí je o třetinu lehčí a nerezaví. Jak je však možné že hliníkový stan je u některých modelů těžší než ocelový? Rozdíl mezi materiály stanu spočívají v průměru profilu a tloušťce stěny. Profily s více hranami jsou obvykle odolnější proti ohnutí a zlomení. Tyto profily však mají nevýhodu spočívající v použití většího množství materiálu a tím větší hmotnosti pro stejný průměr. Proto je váha větší. Také díly konstrukce snadno vyměníte jako u ocelových stanů.

Stany BRIMO jsou 100% nepromokavé, stěny jsou jednotlivě snímatelné, takže je můžete použít dle vlastních potřeb. Pro spotřebitele poskytujeme 5 letou záruku a během prvních dvou let máte náhradní díly zdarma. Tento benefit si nemůže dovolit nikdo z konkurence.

Máte představu o jedinečném stane a chcete více než jen jednobarevný stan? Váš stan se svým designem stane propagačním nebo reklamním stanem. Všechny naše modely stanů mohou být individuálně potlačeny. Stany přizpůsobíme vašim přáním a potřebám.

Related posts

Chcete domácí bylinkový ocet

admin

Jaké typy zahradního nábytku si můžete pořídit?

svet zeny

Solitérní kámen do zahrady: jak jej vybrat?

admin

Leave a Comment