Zahrada

Zahradní vychytávky

Léto se blíží a tak je potřeba připravit zahradu nebo balkon na novou sezónu. Přečtěte si pár zajímavých tipů na zahradní nezbytnosti, které vám pobyt venku zjednoduší a zpříjemní.

více v článku...

Úložné boxy a skříňky

Podsedáky, hračky, květináče a truhlíky. To vše je potřeba někam schovat před zimou, deštěm a větrem. Pokud nemáte na zahradě nějakou kůlnu, do které byste mohli tyto věci uskladnit, bude se vám hodit zahradní box či skříňka. Praktické jsou velké zahradní truhly sloužící zároveň jako lavice na sezení. Skříňky ze speciálního vodotěsného materiálu odolného proti UV záření udělají na zahradě či balkoně mnoho parády. E-shop Tchibo nenabízí jen kávu, ale právě i různé vychytávky do domácnosti a na zahradu. Venkovní skříňky, zahradní lehátka, polstrování na židle a mnoho dalšího. Najděte to pravé pro vaši zahradu a užijte si léto naplno. S Tchibo slevou bude nakupování ještě zábavnější.

Světelné řetězy i koberce na ven

Klasickým keramickým trpaslíkům už dávno odzvonilo. Dnes seženete nádherné zahradní dekorace, za které se nebudete muset stydět. Co na zahradě nesmí chybět, je rozhodně zdroj světla. V posledních letech jsou populární různé světelné řetězy či lucerničky. Samozřejmostí jsou svícny a svíčky, jenž zútulní každý prostor. Milovníci koberců ocení speciální venkovní koberce, ty se hojně využívají na terasách, balkonech, pergolách i u bazénů. Jsou vyrobeny tak, aby odolaly jakémukoli počasí, perfektně zútulní každý prostor a dodají mu příjemnou domácí atmosféru.

Textil na zahradu a vlastnoručně vyrobené dekorace

Možná máte pocit, že textil na zahradu nepatří, ale opak je pravdou. Polštářky, deky, podsedáky, to vše se řadí mezi nezbytnou výbavu, která zajistí pohodlí. Posezení na zahradě se tak stane ještě příjemnějším zážitkem. Netradiční výzdobou jsou třeba sluneční hodiny. Ty si můžete koupit, eventuálně prověřit své kutilské dovednosti a vyrobit si je doma. Podomácku vyrobené dekorace, jako jsou svícny ze zavařovaček, zvonkohry nebo macramé na zeď, vypadají fantasticky. Kdykoli se na ně podíváte, vzpomenete si, že jste je vyrobili vlastníma rukama, a to vždy přináší dobrý pocit. Dekorace na stránkách Bonprix vás příjemně překvapí. Výzdobu pro všechna roční období seženete s Bonprix slevou ještě výhodněji.

Plánujete-li strávit na zahradě celý den, nezapomeňte se namazat přípravky proti slunci. Zásobte se na Notino e-shopu, kde najdete produkty, které vaši kůži spolehlivě ochrání. Nakupujte s Notino slevou opalovací krémy na obličej i tělo. Pro děti se doporučuje používat speciální dětské přípravky. Pokud preferujete přírodní opalovací kosmetiku, tak i tu na Notino.cz seženete.

Related posts

Inspirace bydlení: Magazín Krásné Bydlení

admin

Bobr

admin

Půjčovna zahradních strojů, o kterou se lze opřít

admin