Site icon Bydlení

Hledáte kvalitní okna s neskutečně vysokou životností? Zvolte určitě hliníková okna

Hliníková okna si v posledních letech získala velkou oblibu. Není tomu vůbec divu, když si spojíte všechny přednosti, které nám přináší. Jde především o velmi dlouhou životnost, mimořádnou pevnost a odolnost za jakékoli situace, ale také hezký design, který lze kombinovat s mnoha typy nemovitostí.

Exkluzivní okna z hliníku nabízí společnost JIS. Právě s jejich okny z hliníku si koupíte kvalitní a stylové řešení, ušetříte stále dražší energii a posílíte bezpečí vašeho domu. Vybírat hliníková okna můžete s ohledem na požadavky venku i uvnitř.

více v článku...

Zkušený výrobce oken s více než třicetiletou praxí

Společnost JIS je na našem trhu již více než 30 let. Vyrábí nejen okna z hliníku, ale také plastová okna nebo dřevěná okna. V nabídce najdete i fasádní systémy, kování a zasklení. Její pobočky se nachází na třech místech v Praze, ale také v Plzni nebo v České Lípě. Její pracovníci vám rádi a erudovaně poradí, nechybí zde ani možnost zažádat o dotace v rámci akce „Zelená dotacím“.

Hliníková okna jsou to pravé i pro náročné

Rám oken je v porovnání s jinými typy oken tenký a nenápadný, zato je ale silný a odolný. Hliníková okna JIS se řadí k TOP produktům. Součinitel prostupu tepla rámu Uf se i s přispěním speciální výplně polyamidovou pěnou se skelným vláknem u nevyšší řady výrobků pohybuje už od hodnoty 0,95 W/m2K, zasklení se může chlubit Ug od 0,5 W/m2K.

Hliníková okna jsou vynikajícím řešením, když hledáte okno s nerušeným průhledem do krajiny. Jsou ale skvělá i u budov, kde okno výplně vstupuje do fasády domu jako jistý prvek dotvářející jeho vzhled. Rozhodnout se můžete pro některý z desítek exkluzivních odstínů řady Les Couleurs® Le Corbusier, ty ostatně přispívají k první volbě oken u spolupracujících architektů.

Více informací najdete na jis.cz.

Exit mobile version