Bydlení

3 tipy na oživení vašeho bydlení v industriálním stylu

Toužíte po oživení stylu nábytku ve Vašem obývacím pokoji? V poslední době je stále více v módě industriální styl bydlení. Nemusíte se obávat strohého a chladného vzhledu pokoje. V tomto článku Vám navrhneme inspiraci v několika bodech a Vy si můžete vybrat z pohodlí domova druhy nábytku, které by co nejlépe korespondovaly s Vašimi požadavky.

Vkusně do svého interiéru zakomponujte továrenské prvky. Pro lepší orientaci zmíníme, že mezi základní prvky industriálního stylu bydlení patří materiály jako: dřevo, cihla, kůže a kov. Barevně se v tomto stylu vyjímá modrá, šedá, bílá, černá a hnědá. Pro větší pocit pohodlí tento styl kombinujte s jemnějšími doplňky.

Například vzorované koberce, pletená deka a nezapomínejte na pokojové rostliny, ty dodají celkovému vzhledu ten pravý šmrnc.

Relaxační křeslo s kovovým prvkem

Do otevřeného prostoru v obývacím pokoji skvěle zapadne křeslo, které bude mít kovové nožičky. Jistě je pro Vás důležitá udržitelnost materiálu, doporučujeme Vám zvolit textil v tmavších barevných odstínech. Tvrdost sedáku je dalším důležitým aspektem při výběru křesla.

Vybírejte středně tvrdý sedák, aby Vám bylo posezení pohodlné a příjemné. Křeslo můžete doplnit vkusným polštářkem. Všechny potřebné produkty najdete na XXXLutz sleva. Nebojte se změny a povlak na polštářek zvolte vzorovaný. Můžete jej obměňovat podle nálady i ročního období.

Nyní se pohodlně usaďte a užijte si chvilku pohody ve Vašem novém křesle s hrnkem kávy.

Nízký konferenční stolek

Skvělou volbou jak doplnit nové křeslo je konferenční stolek ve stejném stylu. Doporučujeme Vám vybírat stoleček z kvalitních materiálů, aby byl praktický na úklid a zároveň působil vkusně. Inovativně působí sada konferenčních stolků.

Ve dvou, až třech kusech odstupňované stolečky vypadají velmi originálně a zároveň jsou velmi praktické pro umístění nápojů, svíček i tisku. Průmyslového vzhledu docílíte díky kovovým nožičkám, kdy je jako materiál požitá černá ocel. Mnoho druhů konferenčních stolečků nabízí ve svém katalogu Nábytek Forliving slevový kupon. Chromované stolky bývají dodávány v demontu.

Jejich sestavení ovšem bývá velmi jednoduché. Pokud dáváte přednost klasičtějšímu vzhledu konferenčního stolku, můžete zvolit například stoleček s krásnou dřevěnou deskou, která umocní krásu přírodního dřeva. Spodní police Vám navíc umožní skladovat zde knihy, jelikož nosnost je až 10 kg.

Interiérový policový regál

Díky policovým regálům se Vám již nebude stávat, že budete své věci marně hledat rozházené po místnosti. Jedná se o velmi praktický prvek v místnosti. Můžete zde umístit knihy, krabice, sbírku dekorativních předmětů a také poutavé obrázky v rámečku. Takový kousek nábytku je zkrátka multifunkční a praktický. Pokud je právě policový regál to, co do svého obývacího pokoje postrádáte, podívejte se na Bazarové regály sleva a vybírejte různé druhy, velikosti a materiály regálů.

Na takový kus nábytku se vztahuje sedm let záruka. Pokud budete nakupovat online, všimněte si, že některé obchody nabízejí slevu na první nákup, takovou šanci si nenechte ujít.

Inovace v prostorech, kde trávíte většinu volného času a přemísťování nábytku v místnosti je velmi žádoucí. Dejte šanci industriálnímu stylu a uvidíte, jak Váš obývací pokoj díky těmto drobným tipům dostane nový nádech. Nemusíte se obávat, že by působil stroze, hrajte si s barvami, vzory a dekoracemi. Uzpůsobte si Vaše bydlení tak, abyste se především Vy a Vaši nejbližší cítili dobře.

Related posts

Užijte si dovolenou v klidu

admin

Venkovní žaluzie a vše, co byste o nich měli vědět, než si je pořídíte

admin

Zkuste to s hypotékou

svet zeny