Novinky ze světa bydlení Tipy a trendy Zahrada

Tip na levné ubytování v Praze – Rezidence Topolová

Praha, hlavní město, více než milionová metropole. Jen málo lidí ji nenavštíví alespoň jednou do roka. Obvykle se jedná o jednodenní výlety, ovšem co když chcete v Praze setrvat více dnů? Pak vám nezbývá než prolistovat nabídky stovek hotelů, které si mnohdy účtují velké peníze za průměrné služby.

My vám však nabízíme řešení. Využijte služeb našeho hostelu! Náš hostel v Praze disponuje rozličnou nabídkou pokojů různých dispozic, od jednolůžkových až po třílůžkové. Pokoje jsou kompletně zařízené, sociální zařízení je obvykle společné pro dva sousední pokoje. Hostel je rovněž velice dobře dostupný veřejnou dopravou – nachází se asi 50 metrů od zastávky MHD, a jen pár minut pěšky od metra. Objekt je pochopitelně střežen ostrahou, v okolí je možné parkovat zdarma, nabízíme rovněž připojení na Wi-Fi, opět bez poplatku.

Ne každý ovšem hledá krátkodobé řešení. Stěhujete se do Prahy, potřebujete zde pobýt určitý čas díky pracovním povinnostem, nebo prostě jen hledáte elegantní a cenově dostupné bydlení?

Pak vyzkoušejte námi pronajímané byty. Pronájem bytu v Praze obvykle nepatří mezi ty nejlacinější služby, my ovšem držíme ceny námi nabízených prostor na naprostém minimu. Navíc neplatíte žádnou provizi realitní kanceláři, zaplatíte pouze vratnou kauci v jednotné výši 10 tisíc korun.

Garsoniéry a byty 1+1 k pronájmu se nacházejí ve stejné lokalitě jako hostel. Pronajímány jsou minimálně na 12 měsíců s možností prodloužení. Všechny byty mají nové kuchyňské linky, své WC i koupelnu. V blízkosti se nachází několik supermarketů, restaurace, fitness centrum či lékárna. Celé prostředí je navíc velice klidné.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressMedia

PRwebs.cz

Profi-články.cz

Related posts

Natura Rock Effect je nenahraditelný postřik

admin

Půjčka do výplaty pomůže i s novým vybavením pro domácnost

admin

Držák na monitor pro všechny, kteří sedí často u počítače

admin