Bydlení Tipy a trendy

Kvalitní kamenná dlažba a obklad jsou evergreeny, které neztrácí na své kráse

Všimli jste si, že se stále více vracíme k přírodě, přírodním materiálům, k obnovitelným zdrojům, žijeme víc ekologicky, jednodušeji? Pokud máte rádi přírodní materiály, jistě se vám bude líbit kamenná dlažba nebo obklady. Hodí se do moderních i venkovských stavení, jsou jednoduchou ozdobou, která zaujme a skvěle slouží. Přírodní kámen, který je kvalitní, dokáže plnit svou funkci po mnoho let.

více v článku...

Vyberte si kamennou dlažbu dle svých potřeb

To nejlepší u nás nabízí BIRO-D, kámen České Budějovice, kde také najdete prodejnu společnosti, stejně jako ve Strakonicích, v Táboře, v Praze nebo v Brně. Díky této společnosti si můžete nakoupit zboží kvalitně a za přijatelné ceny.

V nabídce najdete kamenné obklady do interiérů i exteriérů, kamenné dlažby, kámen pro suché zídky či zdění, kamenné schody, parapety, záklopové desky studní, slupky, valounky a jiné. Setkat se zde můžete se štípaným přírodním kamenem s názvem Porfyr z Itálie, Andezitem ze Slovenska, Rulou z Bulharska, Křemencem z Brazílie a Řecka, Pískovcem z Maďarska a Travertinem z Turecka.

Ať už máte zájem o kámen v nepravidelných nebo pravidelných tvarech, štípaný nebo řezaný, přijdete si na své. Nechybí tady ovšem ani malty pro pokládku, lepidla a spárovací hmoty, přípravky pro čištění, impregnaci a údržbu přírodního kamene…

Společnost všem zákazníkům ve svých kamenných prodejnách nabízí služby od návrhu a užití přírodního kamene, přes poradenství a prodej až po jeho konečnou údržbu. Koupit si můžete zboží od 1 m2, 1 kg nebo 1 kusu, záleží na jeho druhu.

Kamenná dlažba dle vašich potřeb

Pokud vás zajímá kamenná dlažba, vybírat můžete z mnoha druhů pro venkovní i vnitřní použití. Co třeba břidlice černá nebo Kvarcit šedý? Úžasně působí i Pískovec vhodný pro dlažbu i obklad.

Více na biro-d.cz.

Related posts

Kdy a jak se začala filtrovat voda?

svet zeny

Na jaký venkovní reflektor se můžete plně spolehnout?

svet zeny

3 tipy na oživení vašeho bydlení v industriálním stylu

admin

Leave a Comment