Zahrada

Natura Rock Effect je nenahraditelný postřik

Nenahraditelný. Skutečně takto by se dal popsat postřik vhodný pro ekologické zemědělství, který nese název Natura Rock Effect. Tento postřik, který jsem objevil až teprve velmi nedávno, účinkuje téměř na všechny škůdce, které si umí vášnivý zahrádkář jen představit. Mšice, sviluška, molice i třásněnka před tímto postřikem nemá šanci. Netrpí dokonce již konečně ani naše papriky, které se nám v žádném roce nepodařilo zachránit a ani rajčata, jejichž úroda byla díky svilušce každým rokem skutečně velmi malá. Jsem nadmíru spokojen, že jsem podobný přípravek objevil. Stejnou radost má také má manželka, která si na zahrádce kromě bylinek do své výtečné kuchyně pěstuje také celou řadu okrasných rostlin, které jsou její vášní. 

více v článku...

Natura Rock Effect je skutečně účinný

O tom, že je Natura Rock Effect skutečně účinným přípravkem, jsem se přesvědčil již mnohokrát. Pokud skutečně tento přírodní insekticid budete pravidelně na začátku jara, tedy na zlomku února a března aplikovat na své zahrádce, jistě se vám, a to stejně tak jako mě, odmění bohatou úrodou a krásnými květinami bez sebemenší vady na kráse. Náš soused, který má zahrádku přímo vedle té naší, s oblibou pěstuje cukety, které se ovšem v loňském roce příliš nepovedly, a tak mě oslovil s prosbou o pomoc, kde by měl hledat vhodný přípravek, který by jeho úrodu zachránil. Samozřejmě jsem mu doporučil tento šetrný postřik s tím, že rozhodně nebude litovat a v loňském roce sklízel cukety, za které by se nemusel stydět ani zkušený pěstitel. 

Naše rajčata jsou k nakousnutí

Rajčata na naší zahradě pěstujeme ve dvou menších sklenících, které jsem svépomocí vyrobil. Téměř každý rok je ovšem napadla mšice dříve, než stačila pořádně dozrát. Od té chvíle, kdy ovšem používám tento ryze přírodní postřik proti mšicím, se mšice mým rajčatům vyhýbá doslova obloukem. Natura Rock Effect mě tak opět přesvědčila o tom, že je skutečně účinná.

Related posts

Jak vnést boho styl i do exteriéru

svet zeny

Nabídka úklidové firmy

admin

Symbolika barevného východu slunce

admin

Leave a Comment