Jak na to

Fakro je u nás v domácnosti naprostou jedničkou

Každý, kdo má děti ve věku patnácti let a výše mi jistě dá za pravdu, že je toto období mnohem více náročné, než to batolecí. I u nás doma toto období přišlo z ničeho nic a začalo právě tím, že se má patnáctiletá dcera chtěla osamostatnit a odstěhovat se ze svého dosavadního pokojíčku na půdu, kde se jí líbilo daleko více k mému naprostému nepochopení. Vysvětlovat jí, že na půdu se již dlouhé roky nechodí a že schody, které na ní vedou, nejsou zrovna dvakrát bezpečné, bylo zcela zbytečné. Trvala si na svém a tak u nás doma začala rekonstrukce půdy. Ještě štěstí, že jsem s mužem narazila na firmu Fakro, která se zabývá výhradně českými výrobky a která nabízí jak půdní okna, tak především i půdní schody, které bylo potřeba na přání mé dcery rozhodně vyměnit.

více v článku...

Fakro nás přesvědčilo o své dokonalosti

Fakro půdní schody nechal muž zhotovit s dřevěným žebříkem, ač byl na výběr ještě i žebřík železný. Dřevo se k designu našeho obývacího pokoje, který je v tomto směru laděný naprosto hodilo. Mé dceři se schody rovněž velmi líbily a tak nebylo třeba dále o ničem diskutovat. Vzhled schodů je naprosto famózní o bytelnosti, kterou má na svědomí kvalitní konstrukce není třeba více hovořit. Možnost, kdy můžeme modifikovat výšku schodů tak, jak je třeba je rovněž k nezaplacení a navíc, na rozdíl od našich předchozích schodů, jsou tyto výhradně vkusné a nehyzdí zbytek domu, tak jako jejich předchůdkyně. Navíc celé zhotovení schodů trvalo neuvěřitelných 14 dní. Fakro nás tak opět přesvědčilo o tom, že je na ně spoleh.

Půdní okna rovněž vzala za své

Samozřejmě se v zápalu rekonstrukce podkroví na přání našeho hormony nabitého nejmladšího člena rodiny, musela vyměnit i okna a to nejen z hlediska bezpečnosti, ale také z hlediska funkčnosti. Několik let se zde topilo pánu Bohu do oken, jak prohlásil můj muž a měl naprostou pravdu. Nyní, když již máme své Fakro schody, máme i svá nová dvě půdní okna, která jsou bezpečná, funkční a navíc skvěle vypadají. Naše dítko se tak co nevidět bude moci přestěhovat do svého nového „paláce“.

Related posts

Vinylová podlaha patří k těm nejlepším: Proč ji odborníci doporučují?

admin

Proč se vyplatí pořídit k domu betonový plot?

admin

Jak si připravit zeď pro krémovou injektáž zdiva?

admin

Leave a Comment