Jak na to

Fakro je u nás v domácnosti naprostou jedničkou

Každý, kdo má děti ve věku patnácti let a výše mi jistě dá za pravdu, že je toto období mnohem více náročné, než to batolecí. I u nás doma toto období přišlo z ničeho nic a začalo právě tím, že se má patnáctiletá dcera chtěla osamostatnit a odstěhovat se ze svého dosavadního pokojíčku na půdu, kde se jí líbilo daleko více k mému naprostému nepochopení. Vysvětlovat jí, že na půdu se již dlouhé roky nechodí a že schody, které na ní vedou, nejsou zrovna dvakrát bezpečné, bylo zcela zbytečné. Trvala si na svém a tak u nás doma začala rekonstrukce půdy. Ještě štěstí, že jsem s mužem narazila na firmu Fakro, která se zabývá výhradně českými výrobky a která nabízí jak půdní okna, tak především i půdní schody, které bylo potřeba na přání mé dcery rozhodně vyměnit.

Fakro nás přesvědčilo o své dokonalosti

Fakro půdní schody nechal muž zhotovit s dřevěným žebříkem, ač byl na výběr ještě i žebřík železný. Dřevo se k designu našeho obývacího pokoje, který je v tomto směru laděný naprosto hodilo. Mé dceři se schody rovněž velmi líbily a tak nebylo třeba dále o ničem diskutovat. Vzhled schodů je naprosto famózní o bytelnosti, kterou má na svědomí kvalitní konstrukce není třeba více hovořit. Možnost, kdy můžeme modifikovat výšku schodů tak, jak je třeba je rovněž k nezaplacení a navíc, na rozdíl od našich předchozích schodů, jsou tyto výhradně vkusné a nehyzdí zbytek domu, tak jako jejich předchůdkyně. Navíc celé zhotovení schodů trvalo neuvěřitelných 14 dní. Fakro nás tak opět přesvědčilo o tom, že je na ně spoleh.

Půdní okna rovněž vzala za své

Samozřejmě se v zápalu rekonstrukce podkroví na přání našeho hormony nabitého nejmladšího člena rodiny, musela vyměnit i okna a to nejen z hlediska bezpečnosti, ale také z hlediska funkčnosti. Několik let se zde topilo pánu Bohu do oken, jak prohlásil můj muž a měl naprostou pravdu. Nyní, když již máme své Fakro schody, máme i svá nová dvě půdní okna, která jsou bezpečná, funkční a navíc skvěle vypadají. Naše dítko se tak co nevidět bude moci přestěhovat do svého nového „paláce“.

Related posts

Foukané izolace udržují teplo domova

admin

Proměna interiéru barevnou výmalbou

admin

Plánujete mít chytrou domácnost? Její součástí by měly být i detektory kouře a plynu

admin