Jak na to

Matrace 160×200 – nový rozměr pro sladké sny

Také máte po krk díry zející mezi dvěma matracemi na manželské posteli? Zabírá vaše postel větší místo, než si prostě a jednoduše může dovolit? Nastává čas na změnu – a to s novým rozměrem matrace 160×200.

Už žádný bermudský trojúhelník

Místo, které není komfortní – díra mezi partnery. Dalo by se říci, že se jedná o Bermudský trojúhelník, kam často padají malé věci. Takto označují lidé nepříjemnou prohlubeň, jež vzniká při položení dvou matrací vedle sebe na manželskou postel. S tím ale může být konec, protože se objevil rozměr matrace 160×200, který spojuje skvělý komfort spánku a odstraňuje nepříjemnou mezeru mezi partnery. Samozřejmostí by měl být požadavek na vysokou kvalitu provedení matrace, ať již zdravotní, či produkt v akci.

Šetří místo v pokoji

Pokud nežijete na zámku s mnoha komnatami, musíte uvažovat prakticky a nehýřit místem tam, kde to není třeba. Jestliže se i vám zdá, že je vaše postel prostě příliš velká a že vám zabírá téměř celý pokoj, budete překvapeni, až zjistíte, kolik prostoru ušetříte s pořízením postele a matrace 160×200. I když by vám mohlo připadat, že pár desítek centimetrů nic nezmění, ve skutečnosti budete ohromeni úsporou místa, ke které ve vaší ložnici došlo. A to při zachování vysokého komfortu spaní!

Jak to proboha odvezu

I nám to jako první problesklo hlavou – představa, jak náročná bude koupě a doprava matrace tak velkých rozměrů, když už tu minulou, klasickou, jste měli problém dopravit do bytu. Odpověď je jednoduchá. V dnešní době se dá jednoduše zvolit prodejce, který vám zajistí dopravu zdarma přímo k vám. A je vystaráno. Čeká vás komfortní, a hlavně zdravý spánek. Teď už zbývá jen popřemýšlet, jak prakticky zužitkujete ten obrovský kus místa, který si můžete touto příjemnou změnou dopřát.

Přiznejte se, jak dlouho jste již neměnili svou matraci? Je to jednou za 7 let, jak doporučují lékaři? Co spojit příjemné s užitečným?

Related posts

Jaký vybrat rošt do postele?

admin

Máte zaměstnance? Nechte mzdové účetní na externí firmě

svet zeny

Zahradní altány s kovovou konstrukcí – z hlediska kvality rozhodně nezklamou

admin

2 comments

admin 11.12.2018 at 19:06
admin 11.12.2018 at 19:07

Comments are closed.