Novinky ze světa bydlení

Kožené sedací soupravy od českých výrobců nemají ve světě konkurenci

Také už se vám zajedl nábytek, který si musíte smontovat sami, a ještě s nevábným výsledkem? Trápí vás sektorové doplňky do domácnosti, ale netroufáte si na vlastní výrobu? Vsaďte na šikovné, zlaté české ručičky. Nevšední design, stoprocentní jakost, dlouhá životnost, pohodlí – to jsou atributy, jimiž se pyšní kožené sedací soupravy, látkové gauče, praktické rozkládací sedačky i pohovky vyráběné na míru. Pokud si vyberete některý z nabízených produktů, které jsou na skladě, do několika dnů od objednání už si můžete libovat v novém křesle či na gauči.

více v článku...

Sedačky zhotovené na míru jsou hotovy do čtyř týdnů

Ne všechny sedačky se svými rozměry vejdou do atypických místností, malých bytů, zajímavě řešených interiérů. Nebojte se domluvy s designéry a výrobci, kteří vám zhotoví sedací soupravu či křesla přesně podle vašeho zadání. V případě objednávky gauče na míru máte jistotu zhotovení nábytku do čtyř, maximálně šesti týdnů. A v případě atypických dekorů, kvalitního dřeva i nezvyklých tvarů se určitě vyplatí si nějaký ten týden počkat. Vždyť investice do sedačky není záležitostí na pár let. Bytelný gauč má šanci dožít se i dekády.

Sedací soupravy z kůže sluší každému interiéru

Komu se líbí sedací soupravy z kůže, má jistotu pohodlného relaxování i nočního odpočinku v sedačce, které se žádný jiný kus nábytku nevyrovná. Elegance spojená s čistou precizností uchvátí jak každého člena rodiny, tak milou návštěvu, případně významné partnery v práci, s nimiž potřebujete navázat zajímavý kontrakt. Vyberte si reprezentativní koženou sedačku do kanceláře a uvidíte, že všechny smlouvy se budou podepisovat snáze a lehčeji. Nemluvě o případných dámských návštěvách, jimž se z vašeho pohodlného gauče nebude tak jednoduše vstávat a odcházet…

Related posts

Využití tatranského profilu a palubek

admin

LED nástěnné svítidlo

admin

Tip na levné ubytování v Praze – Rezidence Topolová

admin

Leave a Comment