Novinky ze světa bydlení

Kožené sedací soupravy od českých výrobců nemají ve světě konkurenci

Také už se vám zajedl nábytek, který si musíte smontovat sami, a ještě s nevábným výsledkem? Trápí vás sektorové doplňky do domácnosti, ale netroufáte si na vlastní výrobu? Vsaďte na šikovné, zlaté české ručičky. Nevšední design, stoprocentní jakost, dlouhá životnost, pohodlí – to jsou atributy, jimiž se pyšní kožené sedací soupravy, látkové gauče, praktické rozkládací sedačky i pohovky vyráběné na míru. Pokud si vyberete některý z nabízených produktů, které jsou na skladě, do několika dnů od objednání už si můžete libovat v novém křesle či na gauči.

Sedačky zhotovené na míru jsou hotovy do čtyř týdnů

Ne všechny sedačky se svými rozměry vejdou do atypických místností, malých bytů, zajímavě řešených interiérů. Nebojte se domluvy s designéry a výrobci, kteří vám zhotoví sedací soupravu či křesla přesně podle vašeho zadání. V případě objednávky gauče na míru máte jistotu zhotovení nábytku do čtyř, maximálně šesti týdnů. A v případě atypických dekorů, kvalitního dřeva i nezvyklých tvarů se určitě vyplatí si nějaký ten týden počkat. Vždyť investice do sedačky není záležitostí na pár let. Bytelný gauč má šanci dožít se i dekády.

Sedací soupravy z kůže sluší každému interiéru

Komu se líbí sedací soupravy z kůže, má jistotu pohodlného relaxování i nočního odpočinku v sedačce, které se žádný jiný kus nábytku nevyrovná. Elegance spojená s čistou precizností uchvátí jak každého člena rodiny, tak milou návštěvu, případně významné partnery v práci, s nimiž potřebujete navázat zajímavý kontrakt. Vyberte si reprezentativní koženou sedačku do kanceláře a uvidíte, že všechny smlouvy se budou podepisovat snáze a lehčeji. Nemluvě o případných dámských návštěvách, jimž se z vašeho pohodlného gauče nebude tak jednoduše vstávat a odcházet…

Related posts

Nabídka pokojů

admin

Nadýchané a měkoučké osušky z bambusu

admin

Tepelná čerpadla – ekologické vytápění

admin

Leave a Comment