Bydlení

Pestrá nabídka dětských i kusových koberců u Vopi

Máte doma malého předškoláka a rádi byste, než nastoupí po letních prázdninách do školy, vytvořili z jeho dětské herny hezký pokoj? Možná máte již ucelenou představu o nábytku a nyní na Vás čeká koupě dětského koberce. Z bohaté nabídky společnosti Vopi si vybere každý, kdo chce z dětského pokoje vytvořit malé království.

Jak udělat z dětského pokoje ráj?

Dětský koberec patří do pokoje Vašich dětí stejně jako například stůl nebo židle. Ačkoliv současný trh nabízí nepřeberné množství různých materiálů a motivů, rodiče si často s výběrem koberce nelámou hlavu. Dětský koberec je přitom několikanásobným pomocníkem, který nachází všestranné využití. Slouží totiž nejen k tlumení nárazů a zvuků, ale také hřeje a dělá útulnou celou místnost. Menší děti si velmi rády hrají na podlaze, a tak je koberec vhodnou prevencí také před nachladnutím od studené podlahy. Navíc tvrdou podlahu příjemně změkčuje. V nabídkovém portfoliu společnosti Vopi objevíte, jak celoplošné, tak kusové koberce. U kusových koberců navíc můžete vybírat z nejrůznějších motivů. Vopi totiž prodává dětské koberce plné pohádek, Disneyho příběhů a nechybí samozřejmě ani dětské koberce s infrastrukturou měst, moří a farem. Dětské koberce od Vopi rozvíjí u dětí fantazii a podporují kreativitu.

Kam pro nášlapy na schody?

Kromě dětských koberců můžete u Vopi pořídit za příznivou cenu rovněž kusové koberce do bytových či kancelářských prostor. Velmi vyhledávaným zbožím se v poslední době stávají rovněž nášlapy na schody. Najdete je v nabídkovém katalogu zde www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Kobercové nášlapy chrání schody před opotřebováním a jejich uživatele před nechtěným zraněním. Elegantní design nášlapům na schody dodává lemované obšití.

Related posts

Ke zvětšení obydlím vám mohou pomoci i vhodné postele

svet zeny

Markýzy proti dešti ochrání každou terasu i zahrádku. Vyberte si z nepřeberného množství vzhledů

svet zeny

SAPELI přivezlo zlato z German Innovation Awards

admin

Leave a Comment