27.2 C
Praha
24.6.2019
bydleni.cz
Image default
Novinky ze světa bydlení

Správně zvolený televizní stolek oživí vzhled obýváku

Obývací pokoje jsou nejen místem, kde přijímáte vaše návštěvy, ale často také místností, kde trávíte chvíle odpočinkem a relaxací. Určitě děláte vše proto, abyste se v obýváku cítili co nejpříjemněji. Když se zamyslíte nad tím, jak vypadá vybavení obývacího pokoje, asi každému se vybaví obývací stěna. Její součástí může, avšak nemusí být i tv stolek.

Ano, televizní stolky se dají sehnat totiž i samostatně. A pokud zrovna uvažujete, že byste si nějaký pořídili, určitě zbystřete.

TV stolky v nejrůznějších podobách

Aktuální sortiment tv stolků je více než bohatý. Vybírat můžete nejrůznější rozměrové či tvarové provedení. Také v oblasti materiálu nejste odkázáni na nedostatek možností. Kromě klasiky v podobě dřeva se začínají prosazovat také tv stolky z kovů nebo skla, případně jejich kombinací.

Malý nebo velký televizní stolek?

Při rozhodování, jaký stolek zvolit, můžete řešit i otázku, zda dát přednost většímu nebo menšímu televiznímu stolku. Samozřejmě je nutné přihlížet na velikost obývacího pokoje – jedná se však zpravidla o velkou místnost, takže volba je spíše na vašem subjektivním názoru.

Obecně platí, že malé tv stolky působí komfortnějším dojmem, větší televizní stolky jsou potom zase konzervativnější sázkou. Určitě bude záležet i na ostatních prvcích, které jsou v obýváku k dispozici.

Důležité je také zohlednit velikost televizoru – ta by v žádném případě neměla tv stolek z žádné strany přesahovat přečnívat.

Tv stolky s úložným prostorem

Na trhu jsou k mání i tv stolky s úložným prostorem – buď se jedná o poličky či regálky, nebo přímo o skříňové provedení tv stolku. Ať již dáte zelenou jakékoliv variantě, pamatujte, že nejdůležitější je kvalita. Určitě vám tedy doporučíme nakupovat v ověřených prodejnách s kladným ohlasem lidí, kteří zde provedli nákup před vámi.

Redakce doporučuje

3 tipy na rekonstrukci bytu

admin

Rolety den a noc – kompromis mezi látkovými roletami a žaluziemi

admin

Inspirace bydlení: Magazín Krásné Bydlení

admin

zanechat komentář