Novinky ze světa bydlení

Tipy jak se vyspat v letním vedru – Matrace Best

více v článku...

7 tipů, jak se vyspat v letních vedrech

Asi nikdo nespí rád propocený při 30 stupních v místnosti s nedýchatelným vzduchem. Poradíme vám co dělat, abyste se v nadcházejícím létě vyspali kvalitněji než dříve.

  1. Přes den mějte zavřená okna a zatažené rolety. Nechávejte ale pootevřené dveře, aby vzduch mírně cirkuloval a nevznikalo dusno.
  1. Využijte větrák naplno – umístěte přímo před něj nádobu s kostkami ledu. Kapičky studené vody krásně zchladí vzduch v místnosti.
  1. Před spaním si dejte studenou sprchu – Ochlazení pokožky sice nevydrží dlouho, ale pomůže vám usnout.
  1. Teplo se drží nahoře – lehejte si co nejníže, nejlépe na zem. Např. pro děti spící nahoře na poschoďové posteli je vhodné v létě najít alternativní místo ke spaní.
  1. Vypněte všechny elektrické přístroje, zvyšují teplotu v místnosti. Samozřejmě kromě větráku.
  1. Zabalte prostěradlo do igelitu a před spaním jej dejte na chvíli do mrazáku. Chladivý efekt z namražené látky je ve vedrech k nezaplacení.
  1. Vybavte ložnici správnými materiály

Nespěte na molitanu pod peřinou

Na poslední bod se podíváme trochu podrobněji. Pokud totiž spíte na molitanové matraci pod péřovou přikrývkou povlečenou v polyesteru, s klidným spánkem se můžete rozloučit, i kdybyste v létě spali v ledničce.

Základem je kvalitní matrace. Ty z BIO pěny od firmy Best se vyznačují velkou vzdušností, která zaručuje, že se nebudete tolik potit. Důležitá je i vzdušná přikrývka, která se postará o rychlejší odvádění potu od těla.

Nezapomínejte ani na kvalitní povlečení. Pokud vám přes den do pokoje svítí slunce, světlé barvy jsou ideální. Naprostou nutností je potom 100% bavlna, která se vyznačuje výbornou prodyšností.

Vyzkoušejte kvalitní matrace a pokrývky od české firmy Matrace Best a vyspěte se i v létě do růžova.

Related posts

Společnost HONEYWELL přichází s informací, jak ochránit domácnost před OXIDEM UHELNATÝM

admin

Půjčka do výplaty pomůže i s novým vybavením pro domácnost

admin

Pojištění domácnosti Bezpečný domov

admin

1 comment

Leave a Comment