Novinky ze světa bydlení

První ochutnávka vánočních dekorací v moderním provedení

Máte rádi útulný a vyzdobený domov dle aktuálních událostí nebo sezóny? Pak jste jistě nyní obklopeni úžasnými podzimními dekoracemi a pomaličku pokoukáváte po vánoční výzdobě. Již brzy na nás bude sálat atmosféra těchto nejkrásnějších svátků z ulic, obchodů a jiných míst. A proto je nyní ideální čas na nákup vánočních dekorací, pomocí kterých si i u vás doma vytvoříte kouzelné prostředí.

Pokud jste se podívali do krabic s loňskou výzdobou a máte pocit, že vám něco chybí, přinášíme vám inspiraci, která vám ukáže, jaké trendy budou letošní Vánoce ovládat.

Trendy Vánoc 2018

Ty letošní potěší každého. Ačkoliv je zřejmé, že trendové barvy Vánoc nebudou nikterak zvláštní, je jen na vás, do jakých barev si byt sladíte. Módní budou již tradičně zelená a červená. K vidění jsou i decentní pastelové tóny a metalické odstíny, jako je zlatá, stříbrná a měděná.

Ve velké míře se na trhu objevují vánoční dekorace v bílé, která může dominovat i vaší výzdobě. Ve spojení s jiným odstínem vytvoří velice harmonickou kombinaci. Trendem jsou též transparentní ozdoby, ať už z plastu nebo skla.

Bílé ozdoby na vašem stromečku pěkně vyniknou.

Návrat hlásí klasické materiály. V obchodech najdete v hojné míře kousky ze dřeva, textilu, skla, keramiky apod. Nicméně, jak už bylo řečeno, kouzelně může vypadat i plast. Nemáme však na mysli plastové vánoční baňky. Ty jsou ideální skleněné. Nicméně lze pořídit plastové závěsné vánoční ozdoby, např. vločky, které vypadají díky průhlednosti jako z ledu.

Ledové vločky můžete zavěsit na stromeček, ale třeba také do okna. Fantazii se meze nekladou.

Světlo a záře

K Vánocům neodmyslitelně patří vánoční osvětlení. Nabídka těchto dekorací je letos opravdu bohatá. Kromě klasických girland a řetězů se objevují naprosto okouzlující svítící stromy. Toto LED osvětlení rozzáří váš interiér a lze s jeho pomocí vytvořit nádherné vánoční aranžmá.

LED svítící stromy pořídíte v mnoha krásných provedeních a zaručeně budou jednou z nejkrásnějších vánočních ozdob.

Velkým hitem v rámci vánočního osvětlení jsou kratší girlandy, jejichž zdrojem jsou AAA baterie. Jedná se o krásné a zároveň velmi praktické řešení, protože lze girlandu využít kdekoliv, aniž byste potřebovali přístup k elektrické energii.

 

Světelná girlanda bude úžasně vypadat ve vánočním truhlíku na okně, omotaná kolem obrazu nebo fotorámečku, položená jen tak na poličce či parapetu, vložená do lucerny apod.

Líbí se vám vybrané dekorace? Koukněte se na kompletní nabídku trendových vánočních ozdob na stránky www.harasim.info.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus

Naše-domy.cz

StyleMag.cz

Related posts

Prodej či nákup realit je dobré správně načasovat

admin

Na bydlení svých potomků by rodiče měli myslet již s předstihem

admin

Držák na monitor pro všechny, kteří sedí často u počítače

admin