Tipy a trendy

Projekty domů

Pro stavbu domu je potřeba mít vypracovaný vhodný projekt. Projekty domů lze vybrat v katalogovém provedení a nechat si tak zrealizovat stavbu na klíč a nebo můžete oslovit architekta a nechat si vypracovat projekt domu na míru svým potřebám a přáním. Investice do stavby domu je investicí na několik let nebo do konce života.

více v článku...

Vybíráme projekty domů

Při rozhodnutí stavět dům je vhodné si rozdělit peníze pro projekt, stavbu a následně provoz domu. Náklady spojené s projekty domů zahrnují také poplatky za stavební povolení, stavební dozor a další činnosti. Jednotlivé projekty domů pořídíte zhruba od 20 tisíc korun.

Katalogové  projekty mají v ceně zahrnuty položky jako architektonické řešení, technickou zprávu, technické parametry, řešení a konstrukci, specifikaci materiálů, jak je řešena konstrukce střechy, schodiště i stropu a další parametry. Projekty domů na míru toto nemají a je potřeba si tedy připlatit.

Projekty domů na míru

Dobře zpracované projekty domů mají dokonale rozpracované detaily, uložení domu na pozemku, počítají s překážkami, jako je přílišná svažitost pozemku, apod. Projekty domů v katalogu mají veškeré náležitosti, včetně PENB a další dokumenty, které stavbu domu urychlí. Před zahájením stavby domu je potřeba výběr vhodné dispozice, tvaru i velikosti domu, také je potřeba vyběhat příslušná povolení a revize. Schopný architekt toto vše zařídí za vás.  Projekty domů vám dávají možnost vybrat si z řady materiálů i typů staveb, pasivních a energeticky úsporných, klasických cihlových, bungalovů a řady dalších.

Projekty domů podle vašich představ

Projekty domů vybírejte nejlépe podle referencí spokojených zákazníků. V potaz berte také cenu za konkrétní projekt, případně každou změnu, kterou budete chtít v katalogovém projektu provést tak, aby byl vhodný co se týče umístění, dispozici či konkrétního vzhledu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

 

Related posts

Pořiďte si nové jídelní židle, na které budete právem pyšní

admin

4 dárky, které muži nejvíce ocení

admin

Akční slevové nabídky na ABkupony

admin

Leave a Comment