Novinky ze světa bydlení

Zrcadlové skříňky v koupelně

Každá koupelna potřebuje alespoň jedno zrcadlo. A každá koupelna musí skladovat spoustu věcí. Takže koupelnové zrcadlové skříně vám mohou ušetřit peníze a prostor tím, že dělají dvě práce najednou. Atraktivní zrcadla, zrcadlové prvky a zrcadlové skříňky jsou nejen vizuálním obohacením, ale také skloubením koupelny s jejich bezprecedentní funkčností.

Zrcadlové skříňky – ideální pomocník do koupelny

Znáte to, málo místa, všechno na jedné poličce, viditelné hygienické potřeby – pro návštěvu nic oku lahodící. Co takhle všechno schovat a zároveň uspořádat na prostorné poličky? Tak zahoďte staré zrcadlo v plastovém rámu a zvolte jinou variantu v podobě zrcadlových skříněk. Zrcadlové skříňky poslouží jak k úschově věcí, tak využití zrcadla. Navíc na trhu je nepřeberné množství těchto skříněk, například s osvětlením, se zabudovaným rádiem či dokonce lupou, kterou ocení zejména ženy.

Není to jen krabice na stěně!

Jistě si pamatujete dobu – před několika lety zpět, kdy na stěně visela krabicová skříňka se zrcadlem, nic moc extra, co si budeme povídat – obyčejné bílé dřevo, barva se brzy začala loupat a dřevo kroutit a roztahovat.  Ale v dnešní pokročilé moderní době si můžeme vybrat i design skříňky, ba dokonce materiály, z kterých je zrcadlová skříňka vyrobena. A jelikož koupelnový nábytek je speciální nábytek pro koupelny, nemusíme se bát nějakého kroucení dřeva nebo uvadajícího materiálu. Evropské normy jsou na výrobu přísné a podle nich se výrobci řídí.

Víte, kam tyto skříňky umístit?

Lidské fantazii se meze nekladou, ale většinou se umisťují nad umyvadlo nebo do koutku, kde vykonáváte běžné koupelnové rituály. A pokud vás trápí nedostatek místa a malý prostor v koupelně, tak vám zrcadlo opticky místnost zvětší, navíc po zapnutí světelné funkce zrcadlových skříněk se v místnosti vytvoří příjemná klidná atmosféra.

Každý člověk má svůj vlastní vkus, ale zrcadlo do koupelny prostě patří, tomu se nevyhneme. Proto bychom pečlivě měli vybavení koupelny zvážit.

Related posts

Plovoucí podlahy, na kterých můžete skotačit i tančit

admin

Atypický doplněk domácnosti

admin

Pražská ubytovna vítá rodiny, baťůžkáře i zájemce o dlouhodobý pobyt

admin