Novinky ze světa bydlení

Zrcadlové skříňky v koupelně

Každá koupelna potřebuje alespoň jedno zrcadlo. A každá koupelna musí skladovat spoustu věcí. Takže koupelnové zrcadlové skříně vám mohou ušetřit peníze a prostor tím, že dělají dvě práce najednou. Atraktivní zrcadla, zrcadlové prvky a zrcadlové skříňky jsou nejen vizuálním obohacením, ale také skloubením koupelny s jejich bezprecedentní funkčností.

Zrcadlové skříňky – ideální pomocník do koupelny

Znáte to, málo místa, všechno na jedné poličce, viditelné hygienické potřeby – pro návštěvu nic oku lahodící. Co takhle všechno schovat a zároveň uspořádat na prostorné poličky? Tak zahoďte staré zrcadlo v plastovém rámu a zvolte jinou variantu v podobě zrcadlových skříněk. Zrcadlové skříňky poslouží jak k úschově věcí, tak využití zrcadla. Navíc na trhu je nepřeberné množství těchto skříněk, například s osvětlením, se zabudovaným rádiem či dokonce lupou, kterou ocení zejména ženy.

Není to jen krabice na stěně!

Jistě si pamatujete dobu – před několika lety zpět, kdy na stěně visela krabicová skříňka se zrcadlem, nic moc extra, co si budeme povídat – obyčejné bílé dřevo, barva se brzy začala loupat a dřevo kroutit a roztahovat.  Ale v dnešní pokročilé moderní době si můžeme vybrat i design skříňky, ba dokonce materiály, z kterých je zrcadlová skříňka vyrobena. A jelikož koupelnový nábytek je speciální nábytek pro koupelny, nemusíme se bát nějakého kroucení dřeva nebo uvadajícího materiálu. Evropské normy jsou na výrobu přísné a podle nich se výrobci řídí.

Víte, kam tyto skříňky umístit?

Lidské fantazii se meze nekladou, ale většinou se umisťují nad umyvadlo nebo do koutku, kde vykonáváte běžné koupelnové rituály. A pokud vás trápí nedostatek místa a malý prostor v koupelně, tak vám zrcadlo opticky místnost zvětší, navíc po zapnutí světelné funkce zrcadlových skříněk se v místnosti vytvoří příjemná klidná atmosféra.

Každý člověk má svůj vlastní vkus, ale zrcadlo do koupelny prostě patří, tomu se nevyhneme. Proto bychom pečlivě měli vybavení koupelny zvážit.

Related posts

9 kroků pro dokonale naolejovanou kuchyňskou desku

admin

Správně zvolený televizní stolek oživí vzhled obýváku

admin

Pražská ubytovna vítá rodiny, baťůžkáře i zájemce o dlouhodobý pobyt

admin

Leave a Comment