Jak na to

Foukané izolace udržují teplo domova

V době neustále se zvyšujících nákladů za energie se hodí mít po ruce řešení, díky kterému vám nebude utíkat teplo domova. Foukané izolace jsou díky svým výhodám jedinečnou formou úspory.

více v článku...

Vhodně zvolená izolace nevyžaduje stavební úpravy

Známe to všichni. S koncem každé topné sezóny zjišťujeme, kolik peněz jsme zase protopili a děsíme se chvíle, kdy nám přijde výčtování. Možná jste již zkusili více forem vytápění a snažíte se náklady minimalizovat. I tak ale každým rokem zjišťujete, že vaše snaha je mnohdy zbytečná. Energie rostou a my s tím nemůžeme nic udělat. Řešení nabízí vhodně zvolená izolace domu – ta zajistí trvalou úsporu a vysoký komfort bydlení. Dnes se nejčastěji provádějí foukané izolace – nevyžadují stavební úpravy a jejich aplikace je velmi rychlá.

Zateplením objektu ušetříte za vytápění

Dobře zvolená izolace objektu vám ušetří desítky procent nákladů na vytápění – a to každou topnou sezónu. Oproti jiným formám zateplení se foukané izolace vyznačují tím, že při jejich aplikaci nevzniká žádný odpad a jsou vhodné pro každý prostor – jak pro novostavbu, tak pro starší objekty. Realizují se u zděných staveb, dřevostaveb, panelových i činžovních domů. Používají se pro zaizolování zděných příček, půdních prostor nebo šikmých i plochých střech. Jejich využití je tedy téměř neomezené.

Teplo a minimální hlučnost z okolí

Výhodou tohoto typu zateplení domu je použití certifikovaného materiálu odolného proti hlodavcům, žáru či plísním – to izolaci zaručuje extrémně dlouhou životnost. Minimalizuje také hlučnost z okolí, domov se tak stává příjemnou komfortní zónou. V zimě se vám dobře provedená izolace postará o neunikající teplo, v létě naopak zajistí vítaný chlad, jelikož nevpustí do domu zbytečně mnoho tepla z venku.

Už se těšíte, až i vám bude doma konečně teplo?

Related posts

Jak prodloužit životnost fasády? Čištěním a speciálními nátěry

admin

Ucpal se vám odpad a nepříjemně zapáchá

admin

Přímotopy přenosné se hodí i do koupelny – jak si pohlídat jejich bezpečnost?

admin

Leave a Comment