Tipy a trendy

Dětské kusové koberce – radost pro vaše dítko

Pořizování koberců do dětského pokoje bylo vždy tradiční záležitostí, aby taky ne. Dříve jednoduše jiné pokrytí podlahy prakticky neexistovalo. Buď jste mohli mít nevzhledné a studené kachličky, nebo poněkud přijatelný koberec, který alespoň hřál. Doba se však změnila a dnes jsou k dostání stovky dětských koberců, jejichž prodej zažívá boom.

Jaké vzory jsou k dostání?

Trh s dětskými kusovými koberci se poslední dobou hodně rozšířil, takže se na něm objevila spousta nových vzorů a velikostí. Nyní si můžete pořídit koberec jak se vzorem oblíbené dětské filmové postavy, tak s jednoduchými geometrickými obrazci nebo dokonce se zvířecím vzorem. Chlapečkům se bude zajisté líbit motiv města s ulicemi, ve kterém si budou moci jezdit s auty a poměrně realisticky si tak hrát.

Co když se mi koberec nebude líbit?

Pochopitelně může nastat i možnost, že koupíte dětský kusový koberec pro své dítko a on se mu nebude líbit. V takovém případě jej můžete na prodejně vrátit do 30 dnů. To by nebylo až tak neobvyklé, avšak za vrácení nebudete nic platit. Vše je účtováno na náklady prodejce. Představivost dětí je totiž velmi proměnlivá, tudíž se mu v jednu chvíli líbí koberec s kočkou, ale za pár minut bude chtít diametrálně odlišný vzor – třeba dinosaury.

Jsou opravdu vhodné pro děti?

Všechny dětské koberce jsou držiteli speciálních certifikátů o hygienické nezávadnosti, takže se nemusíte o zdraví svého dítěte bát. Jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů čili jsou velmi hebké a jemné na omak. Mnoho z koberců je také antistatických. Nebude jim vadit ani podlahové vytápění, a navíc je podklad koberce tvořen z teplého filcu.

Jestliže chcete svému dítěti udělat radost, zkuste mu pořídit dětský kusový koberec. Uvidíte, že se mu bude nakonec líbit.

Related posts

Při výběru poštovní schránky buďte originální

admin

Jak na vlhkost v novém rodinném domě

admin

Vybavte si byt kvalitním nábytkem

admin