Tipy a trendy

5 tipů jak navrhnout dokonalé domácí wellness

Nejlepší wellness je vždy to vaše vlastní. Úplné soukromí a pohodlí, o jakém jste vždy snili. Prozradíme vám, kudy vede nejkratší cesta k relaxaci s vašimi nejbližšími. Ať už plánujete wellness doma, na zahradě nebo na terase vašeho bytu.

1. tip: návrh wellness svěřte odborníkům

Nějaká wellness jsme již navrhli a dokonce i předělávali po jiných společnostech a proto nám můžete věřit – sami si wellness nenavrhnete. Můžete si na papír zakreslit jaké wellness procedury byste si přáli, ale jejich provázání a umístění v rámci vymezeného prostoru raději nechte na někom, kdo již úspěšná wellness v minulosti navrhoval.

Návrhy wellness jsou obtížná a složitá profese. Proto pečlivě vybírejte takovou firmu, která má několik let zkušeností. Pokud má ve svém portfoliu i komerční wellness, pak si můžete být jisti, že na jedničku zvládne i návrh pro to vaše domácí.

2. tip: wellness na míru je vždy nejlepší volba

Můžete si pořídit saunu od jednoho dodavatele, vířivku od jiného, ochlazovací bazének od třetího a parní lázeň od čtvrtého. V součtu možná něco ušetříte, ale snad si ani nechtějte představit, kolik starostí vás čeká, až se vám jeden z prvků vašeho wellness porouchá.

Proto je vždy lepší pořídit si wellness na klíč, tj. vše od jednoho dodavatele. Veškeré případné problémy tak budete moci řešit s jedním člověkem a nebudete mít starosti ani s pozáručním servisem.

3. tip: finská sauna se neobejde bez ochlazovny

Domácí wellness se neobejde bez sauny.Finská sauna bývá vždy královnou malých i velkých wellness. A spousta lidí zapomíná, že bez ochlazení má sauna sotva poloviční zdravotní účinky.

Takže ochlazovací bazének, ochlazovací vědro nebo alespoň pořádná sprcha nesmí chybět ani v tom nejmenším wellness.

4. tip: relaxační místnost dá odpočinku řád

Bohužel, viděli jsme již několik domácích wellness, kde se na odpočívárnu zapomnělo. Možná kvůli nákladům na její pořízení, možná kvůli prostoru.

Přitom se jedná o naprosto nepostradatelnou část každého wellness. Klidový režim je potřeba dodržet po každé proceduře. Nespěchejte, uvolněte se, nechte na organismus působit všechny účinky.

Jako odpočívána dobře poslouží i malá místnost s lehátky nebo pohodlnými křesly. Pokud máte možnost, počítejte s možností ozvučení nebo barevného osvětlení.

5. tip: nikdy nekupujte wellness, které jste si nevyzkoušeli

Zní to zvláštně? Ptáte se, jak si můžete vyzkoušet něco, co ještě nemáte? A přitom je to tak snadné – navštivte Wellness Showroom v Praze – Uhříněvsi, kde jsou všechny wellness prvky od několika druhů saun až po parní kabinu vystavené.

Nezávazně si je vyzkoušejte a rozhodněte, které se vám líbí a ve kterých se dobře cítíte. Odborníci vám pak pomohou a poradí i s dalšími kroky, které povedou k vaší vysněné oáze relaxace.

www.wellness-vision.cz

Related posts

Vybavte si byt kvalitním nábytkem

admin

Dětské kusové koberce – radost pro vaše dítko

admin

Matrace a rošty: Jak vybrat to pravé pro pohodlný a zdravý spánek?

admin