Novinky ze světa bydlení

V Praze by jistě chtěl bydlet každý, jak praví klasik

Město takřka neomezených možností, a to vlastně zcela bez nadsázky. Právě tady se rozvíjí úspěšné kariéry, zakládají rodiny a žije kultura, jsou k tomu totiž nejlepší možné podmínky. Navíc, Prahou se procházela historie takřka každou generaci, takže místní mohou být právem velmi hrdí. Divadla, kina, koncertní síně – co pojem, to legenda, která něco zažila a má pestrou paletu vzpomínek. Kdo by potom nechtěl žít zrovna tady, že?

Zázemí na jedničku, skvělá dostupnost do centra

Jednoduše výjimečné, takové jsou byty na prodej Praha 3. Více než tři stovky různých možností v jednom zajímavém projektu, který vdechne nový život Malešické ulici na Žižkově. Garsonky nebo až pětipokojové byty pro vícečlenné rodiny, kde si každý najde svůj nerušený koutek.

C:\Stahujeme\s-bydleni.cz_byty_navackove_cz_01.jpg

A když bude venku hezky, není důvod zůstávat doma. V okolí je několik útulných restaurací se zahrádkou, park Židovské pece, ale také velmi dostupná MHD, takže vydat se můžete po Praze skoro kamkoliv a nechat auto pohodlně doma. A až jednou vaše děti dorostou věku vysokoškoláků, nebudou to mít na studia vůbec daleko, což je další velká výhoda života v Praze.

Postupně zde vyroste vynikající zázemí

Žižkov čeká řada nových věcí, mimo jiné také velká obchodní čtvrť.  Projekt Na Vackově je součástí velkého plánu, který z někdejší starší zástavby udělá místo plné zeleně, ve kterém se bude příjemně relaxovat i nakupovat.

C:\Stahujeme\s-bydleni.cz_byty_navackove_cz_02.jpg

Už v první polovině roku 2021 se můžete nastěhovat a bydlet v místě, jemuž doslova patří budoucnost! Pokud byste o něčem podobném uvažovali, ale neměli zajištěné prostředky, je samozřejmě možné využít nabídku financování bydlení. Vše bez dlouhého čekání a nejistoty, velmi brzy se dozvíte výsledek a možná se už můžete těšit do svého nového domova.

Related posts

Pořizujete si kulečníkový stůl? Poradíme, jaký zvolit

admin

Pražská ubytovna vítá rodiny, baťůžkáře i zájemce o dlouhodobý pobyt

admin

Prodej či nákup realit je dobré správně načasovat

admin