Bydlení

Hledáte tip na kvalitní podlahy? Spolehněte se na Faliko

Rekonstrukce patří od jara do podzimu k častým činnostem mnoha z nás. Ať už jste se rozhodli zrekonstruovat podlahu v celém patře rodinného domu, potřebujete novou podlahu v chodbě, kde již je značně opotřebená, nebo stavíte dům nový a půjde o první volbu podlahové krytiny, rádi, ochotně a odborně vám poradí podlahy Tábor a společnost Faliko.cz.

více v článku...

Společnost s mnohaletou tradicí

Společnost Faliko je na našem trhu již od roku 1991. Můžete si tak být jisti, že zajistili podlahové krytiny do mnoha domácností i firem. Ať už máte přesnou vizi toho, jak má vaše podlaha vypadat a který materiál vyberete, nebo zatím nejste rozhodnuti, tady si přijdete na své.

Vybírat můžete dřevěné podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy, PVC i sportovní podlahy. Kupříkladu dřevěné podlahy představují investici, která má z dlouhodobého pohledu význam a vyplatí se. Přinese k vám domů kus přírody, velmi hezkou atmosféru a sloužit vám bude po spoustu let.

Oblíbené laminátové podlahy

K velmi žádaným dnes patří laminátové plovoucí podlahy. Na Faliko.cz najdete široký výběr laminátových plovoucích podlah zvláště od výrobců Egger a Quick-Steper. Tento typ podlah je tvořen deskou a melaminátovou vrstvou. Odlišnost představuje především počet vrstev, ale i použití nízkotlakého nebo vysokotlakého laminátu. Rozdělení pak spatříte dle druhů zátěží. Pro někoho znamená nevýhodu to, že jsou studenější než dřevo. Volit můžete z mnoha tlouštěk, pro nejvyšší kvalitu a životnost je dobré volit alespoň typ s 8 mm tloušťkou. Rozdíly pak zaznamenáte i mezi zámky laminátových podlah, k nimž se pojí různá pevnost a pružnost.

Dokonale působící vinylové podlahy

K moderním patří vinylové plovoucí podlahy, které mají vzhled dřeva nebo dlažby a nerozeznáte je od originálu. Hodí se i do komerčních a velmi vytížených prostor nebo na podlahové topení.

Více na Faliko.cz.

Related posts

Dlažba imitující dřevo je podle majitelky domu vhodná pro domácí mazlíčky i robotický mop

admin

Vybíráme nábytek do jídelny

admin

Fixace cen energií na měsíc. Jak funguje a vyplatí se v roce 2024?

svet zeny

Leave a Comment