Jak na to Novinky ze světa bydlení

Party pod širým nebem – jak ji zachránit ve špatném počasí?

Každý z nás zažil alespoň jednou v životě naprosto legendární party, na kterou pak ještě dlouho vzpomínal. Alkohol, grill, přátelé, zábava… Ale pravděpodobně to byla venkovní akce, protože ty vnitřní bývají zpravidla komornější a svázanější pravidly. Co ale chcete dělat, pokud něco takového organizujete a počasí si postaví hlavu, když se rozhodne vám nic neusnadnit?

více v článku...

Řešením jsou praktické párty stany!

Ani pak se nemusíte vzdávat. Stačí se zamyslet a najít účinné řešení. Tím může být třeba pronájem párty stanu. Ten vám dá jistotu, že vaše party se opravdu v daném termínu uskuteční, bez ohledu na nepřízeň počasí. O co jde? Je to prosté. Objednáte si u firmy, která tuto službu nabízí (na českém trhu je to třeba firma AZrent) na vybraný termín party stan, a po domluvě vám bude přivezen a dokonce i postaven. K němu si pak můžete přiobjednat i různé příslušenství, jako je grill nebo nábytek, aby váš večírek byl ještě lepší. Rozhodně tím vším uděláte na své přátele dojem, ukážete jim, že to s akcí myslíte vážně, navíc celou party ještě vylepšíte.

Jaké párty stany můžete využít?

Nejběžnějším stanem, který si takto můžete pronajmout, je klasický nůžkový stan. Má velmi lehkou konstrukci, díky které se snadno montuje. Ovšem ani jeho demontáž není problém, bude rychlá a jednoduchá. Na trhu se běžně setkáte se dvěma typy modelu Easy-up – prvním o velikosti 3×3 metry, který se bude hodit pro menší, komornější akce, a druhým o velikosti 3×6 metrů. Samy o sobě nejsou jejich plochy nijak velké, ovšem lze je efektivně skládat vedle sebe, a tak vytvořit prostory i pro mohutné party. Pro vaše pohodlí si pak můžete objednat i oplachtění párty stanu, nebo trubkovou konstrukci pro větší akce.

Nenechte si tedy zbytečně kazit náladu před akcí počasím, není to nic, co by se nedalo překonat. Objednání party stanu je dobrým a komplexním řešením nastalé situace. Takže příště, až bude před plánovanou grilovačkou pršet, nemusíte obvolávat přátele a akci rušit. Bude stačit, když zapnete počítač, najdete si vhodný stan k pronajmutí na www.azrent.cz a ten na zahradě postavíte.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus

Related posts

Nabídky práce pro studenty

svet zeny

Po Evropě za krátký čas

admin

Proč si pořídit markýzu?

admin

Leave a Comment