Nemovitosti Novinky ze světa bydlení

Hledáte nové bydlení v Praze? Zaměřte se na Žižkov!

Plánujete nebo už jste dokonce založili rodinu? Tím nejdůležitějším momentem v životě dospělých i jejich ratolestí se pak stává otázka bydlení. Většina lidí stále dává přednost před nájmem investici do vlastního bytu. Pak je ovšem nezbytné uvažovat mnoho let dopředu a počítat s měnícími se požadavky všech členů rodiny.

Vybíráte rodinné bydlení?

Zrychlené tempo života stále více lidí přivádí do měst. Důvody jsou nasnadě. Volný čas mimo pracovní sféru chtějí raději strávit se svými nejbližšími namísto v MHD nebo za volantem auta při zdlouhavém dojíždění za prací či do škol. S postupujícím časem a věkem se též vyplatí myslet i na možnou nezbytnost snadno dosažitelné lékařské péče.

Výhod existuje oproti venkovu zkrátka celá řada a mnozí se tak stěhují rovnou do stověžaté metropole. Máte-li ovšem momentálně malé děti, bude určitě i pro vás při hledání rodinného bydlení v Praze, důležitá možnost mít k dispozici alespoň kousek volné přírody. Rezidence Na Vackově vám toto přání dokáže splnit.

Bydlení v rezidenci Na Vackově

Všechny z více než třech stovek bytů zajišťují dostatek přirozeného světla a působí vzdušně, neboť byly shodně navrženy s důrazem na veškeré parametry moderního a komfortního žití. Součástí většiny z nich jsou balkony, terasy i minizahrádky, které samozřejmě ocení nejen ti nejmenší, ale také jejich rodiče. Co může být příjemnější než v letních dnech odpočívat pod slunečními paprsky?

Přitom se ovšem nemusíte vzdávat všech výhod nového bytu na Praze 3. Poloha téměř v samém centru zajišťuje dobrou dopravní dostupnost díky blízkosti dálnice i pražského letiště, dále kvalitní zázemí v podobě škol, školek, obchodů a dostatek příležitostí pro vyžití kulturní i sportovní. Ostatně Žižkov rovněž proslul mnoha výraznými uměleckými osobnostmi, které napomáhaly a napomáhají utvářet charakteristický kolorit bohémského života odehrávajícího se v úzkých uličkách této pražské čtvrti.

Snahou při projektování nové zástavby bylo, proto citlivé včlení do té dosavadní. Tím nedojde k narušení původního komorního rázu celé lokality. Stále je tak pražský Žižkov se svou nepřehlédnutelnou dominantou Žižkovského vysílače ideálním místem pro rodinný život, které se vám stane skutečným domovem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Related posts

Tipy jak se vyspat v letním vedru – Matrace Best

admin

Investice do kvalitních oken patří k nejrozumnějším

admin

Prodej či nákup realit je dobré správně načasovat

admin