Jak na to

Proměna interiéru barevnou výmalbou

Zjistili jste při detailnějším pohledu na zdi, že vaše stěny ať už obývacího nebo jiného pokoje potřebují novou výmalbu? Zvažujete proměnu interiéru novou barevnou výmalbou a nevíte si rady s výběrem barevného odstínu nebo zda máte malovat svépomocně či využít profesionální malíře pokojů? Poradíme vám, jaké barvičky jsou pro tento rok trendy a také vám sepíšeme výhody využití služeb profesionálních malířů pokojů oproti svépomocného malování.

Nechte si poradit

Nevíte si rady, jak začít? Nechte si poradit od profesionálních malířů pokojů, ať už se jedná o jeden pokoj či celý byt. Důležité je, aby se vám barevný odstín nové výmalby líbil a působil na vás klidným dojmem.

  • Dopředu je rozumné pro výmalbu interiéru zvolit kvalitní barvy, které jsou vysoce krycí, paropropustné a pokud máte děti tak i omyvatelné. Omyvatelnost zdí ocení především maminky na mateřské dovolené, které řeší každoročně počmárané zdi.
  • Důležitá je pro výběr barevného odstínu také orientace bytu vůči světovým stranám a osvětlení, a to včetně denního světla, které do místnosti proniká. Platí zásadní pravidlo. Čím větší je stěna, tím tlumenější odstín použijeme a naopak. Platí zásadní pravidlo. Čím větší je stěna, tím tlumenější odstín použijeme a naopak. Na malé stěny volíme pestrý neb ostrý kontrast. Pokud opravdu nevíte, jaký barevný odstín zvolit pro daný pokoj, pak si nechte poradit od profesionálních malířů pokojů, kteří vám poradí nejen s výběrem barvy ale také s konzultací ohledně nátěrů a úpravy zdí. Může se stát, že vaše stěny budou tak zničené nebo zašedlé, že je bude potřeba seškrábnout se starým nátěrem.

Trendy barevných odstínu pro tento rok

Trendy barevnými odstíny jsou pro tento rok především hedvábně matné odstíny, které vypadají na oko velmi precizně a útulně. Zvažujete celkovou jarní rekonstrukci vašeho bydlení a chcete to vše spojit do jedné velké změny? Pro jarní období jsou trendem barevné odstíny okrově žluté nebo oranžovožluté, které snadno doladíte k lípově zelené. Chybu neuděláte ani s příjemnou a velmi oblíbenou barvičkou jako je nugátová, bílá kává, čajová růže nebo toskánská levandule. Ten, kdo má rád spíše sytější odstíny, si vybere švestkovou modř, rubín nebo šafrán. S těmito barvami se snadno kombinuje i nábytek či doplňky interiéru jako jsou obrazy, police či květiny.

Neodkládejte nový nátěr vašich zdí, jestliže vás odrazuje náročná práce a okolo ní nepořádek a zdlouhavý úklid, pak si na pomoc zavolejte profesionální malíře pokojů, kteří vám svou precizností a skvěle odvedenou prací vyrazí dech. Nechte veškeré starosti od přípravy, nátěru, řešení komplikací až po úklid na odborníky. Při malování svépomocí je potřeba myslet na to, že nemáte dostatek zkušenosti a pokud jste ještě nikdy nedrželi v ruce váleček nebo štěteček, pak by služba profesionální malířů pokojů nestála za zlé.

Related posts

Jak prodloužit životnost fasády? Čištěním a speciálními nátěry

admin

Při stavbě dřevěné terasy vám pomůže důmyslné příslušenství

svet zeny

Jak si zařídit pracovní prostor v obývacím pokoji

svet zeny