18.2 C
Praha
23.9.2019
Image default
Nemovitosti

Pojištění je důležitá věc, bez které každý bohužel hodně riskuje

Klíč k rodinnému štěstí? I tak by se s trochou nadsázky dalo nazvat klasické pojištění, ať už se jedná o domácnost nebo občanskou zodpovědnost. Vždyť je jasné, že opatrnosti není nikdy dost. A když jste na kritické situace dobře připraveni, zvládnete je skutečně s bravurou. Rozhodně se nedá říct, že by bylo pozdě, pokud nemáte ještě sjednáno – ale bude určitě lepší, když si trochu pospíšíte. Náhody si žel nevybírají…

Ochrana domova musí být na prvním místě

Pojištění jako je Bezpečný domov plus vyžaduje jen základní informace a nebude nikoho obtěžovat obsáhlou dokumentací, které vlastně ani není příliš dobře rozumět. Postačí jen uvést, kolik metrů čtverečních má váš byt. Nerozhoduje, zda je to garsonka, 2+1 nebo třeba menší rodinný domek.

Předmětem pojištění by mohla být třeba i chatka, vybavení vaší kanceláře nebo provozovny, v níž podnikáte. A dokonce i nemovitost, jež je teprve ve fázi výstavby. Výhodou je také fakt, že základní nabídka již zahrnuje pojištění občanské odpovědnosti, které přijde vhod v poměrně nenadálých situacích – které ale bohužel hrozí přijít každý den. Dnes už ale funguje i pojištění zvířat.

Komplexnost je velká ctnost, zvláště dnes

Když máte skrze pojištění pokryté základní věci, určitě by byla škoda v tomto trendu nepokračovat a nepřipojistit si další klíčové součásti každodenního života. Je to třeba připojištění nahodilého poškození, které zahrnuje prakticky veškerou elektroniku v domácnosti. Ta je křehká, v některých situacích se snadno poškodí a vzhledem k tomu, jak je cenná, může ji také někdo ukrást, což by nebylo nic nového pod sluncem.

Notebook nebo mobilní telefon však odteď budou perfektně kryté! A když už jsme se zastavili u elektroniky, rozhodně je tu ještě jedna varianta pojistky – konkrétně se jedná o připojištění prodloužené záruky.

Redakce doporučuje

Truhlářství v Praze: kvalitní nábytek na míru dle vašich požadavků

admin

Na venkovní žaluzie je dobré myslet už ve stadiu projektu

admin

Masivní dřevěný nábytek na vaši zahradu padne jako ulitý

admin

zanechat komentář