Tipy a trendy

Postele z masivu pro klidný spánek

Už naši předkové věděli, že klidný spánek je vždy vzpruhou pro náš organismus. Pokud se převalujete v rozvrzané posteli z dřevotřísky, kdy vás každé její zaskřípání napůl probudí, jen těžko se kvalitně vyspíte a dobře si odpočinete. Řešením je právě návrat ke generacemi prověřeným postelím z masivu.

Kvalitní spánek pro každého

Jednou z možností, kam se obrátit při výběru vaší nové vysněné postele, je i obchod postelezmasivu.com. Najdete tu jak klasické dřevěné postele v jednolůžkovém provedení, tak i velké manželské postele. Postele jsou vyrobeny z masivního dřeva a je tak zaručena jejich stabilní a odolná konstrukce, která vydrží. Cena se zde odvíjí především od zvoleného druhu dřeva. Na výběr tak máte postele dubové a postele bukové, které patří k nejodolnějším. Pokud do své nové postele z masivu nehodláte investovat až tak moc, zlatou střední cestou pro vás budou ekonomicky výhodné masivní postele smrkové, které jsou levnější, ale i tak nabízí dobré užitkové vlastnosti.

I do vaší ložnice bez kompromisů

V dnešní době není v žádné domácnosti místa nazbyt a tak si můžete vybrat jak dřevěnou postel s šuplaty pokud máte v ložnici spoustu místa, tak i pro malé místnosti vhodnou postel s
výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv, která vám poskytne pohodlný přístup k uloženým věcem. Důležité je samozřejmě i to, jak vaše nová dřevěná postel zapadne do designu vašeho bytu. O barevnou úpravu se tak postará možnost moření dřevin, kdy si vyberete přesně ten odstín který vám bude vyhovovat.

Nejen postel zaručí kvalitní spánek

K nové posteli je třeba také vybrat kvalitní matraci a vnitřní rám. Matraci si vyberete podle vlastních preferencí a na míru vyrobený laťový rošt v rámu je samozřejmostí. Výroba nočních stolků je pak třešničkou na dortu, která ozdobí vaši ložnici. Opět je na výběr z různých druhů dřeva barev moření.

Mimo to je samozřejmostí i dodání včetně montáže po celé České i Slovenské Republice (vč. sobot a nedělí). Meze se nekladou ani vaší fantazii, pokud tedy potřebujete postel zvýšit, snížit či jinak upravit, nebojte se ozvat. O kvalitním spánku si nemusíte nechat zdát.

Related posts

5 tipů podle čeho vybírat svítidla

admin

Dlažba imitující dřevo je podle majitelky domu vhodná pro domácí mazlíčky i robotický mop

admin

Remoska má čestné místo v kuchyni i dnes

admin