Nemovitosti

Poštovní schránky pro náročné

Poštovní schránky jsou dnes nejen velmi praktické, ale mohou být také velmi originální a přesně podle vašeho vkusu. Výběr je velmi bohatý, už není nutné mít nudnou poštovní schránku, kterou mají všichni kolem vás. Ale ani pokud nechcete mít schránku, která by vybočovala z řady a jde vám především o její spolehlivou funkčnost, máte z čeho vybírat. Prvním kriteriem výběru je samozřejmě to, zda potřebujete schránku domovní nebo bytovou. Ty domovní jsou z velké většiny přizpůsobeny pobytu venku. Jejich design je něčím, co vás může překvapit svým top moderním vzhledem, nebo naopak krásnými ozdobnými prvky, které budou zcela jasně skutečnou ozdobou vašeho domu, nebo plotu. Ale ani bytové poštovní schránky nejsou vyráběny bez fantazie, od těch standardních ocelových můžete zvolit třeba ty, které mají přední část tvořenu z tvrzeného skla a jsou tedy velmi neobvyklé. Schránky jsou z různých materiálů, ať už se jedná o již zmíněnou ocel, pozinkovaný plech, nebo třeba plast. S prázdnou neodejdete i když si chcete pořídit schránku, která je oboustranná a určená k zazdění.

Poštovní schránky, kliky a kvalitní petlice a závory

Zpestřit a zabezpečit si bydlení ale můžete nejen poštovní schránkou. Kvalitní petlice a závory jsou navrženy tak, aby plnily především svoji bezpečnostní funkci. Speciální konstrukce velmi účinně znesnadňuje jejich mechanické překonání. Samozřejmě jsou odolné proti korozi a čepy případné ocelové protiplechy je chrání proti vyražení a vytržení.

Kliky

Samostatnou kapitolou, která hraje velmi významnou roli nejen v otázce bezpečnosti bydlení, ale jedná se i o efektní záležitost, jsou kliky. Opět je z čeho vybírat, od klik na dveře s dlouhým či krátkým štítem, po ty bezpečnostní, nerezové, k plastovým dveřím, okenním, určeným na sklo, či koule. Materiál i provedení se různí, jsou zde kliky, které vypadají klasicky, ale také mají doslova avantgardní vzezření. Pryč jsou doby, kdy bylo vše jednotné uniformní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Bydlení ve Velké Chuchli: luxusní vily v atraktivním prostředí

admin

Dotace na dřevostavbu může značně zlevnit cenu domu. Jak na to?

admin

Jak ušetřit na výstavbě domu?

admin