Jak na to

Matrace, které vám změní váš pohled na svět

Asi tak jako každý jiný smrtelník, jsem ani já nevěnovala přílišnou pozornost tomu, na čem spím a tím nemyslím postel, která naprosto splňuje mé nejtajnější sny o designové ložnici, ale mluvím o matraci, které jsem několik let nevěnovala svou patřičnou pozornost a tak se mi má lhostejnost po zásluze odměnila problémy s krční páteří a zády. A aby toho nebylo málo, na naše matrace si již nějakou dobu stěžují i naše dvě děti, které ač jsou teprve v osmé třídě, trápí problémy se zády téměř obdobně jako mě samotnou. Musela jsem si tak položit otázku, proč jsem byla tak lhostejná k něčemu, co je pro mé zdraví potažmo zdraví mých dvou dětí tak důležité a proč jsem se nevydala pořídit si nové rošty i matrace v okamžiku, kdy jsem začala pociťovat první palčivé bolesti v oblasti zad? Bohužel si nyní mohu sypat jen popel na hlavu, avšak není všem dnům konec a tak jsem se na nákup vrhla ještě tentýž den, co mi můj lékař předepsal prášky proti bolesti zad. A musím uznat, že se mi nyní naprosto změnil pohled na svět a především na zdraví, které všichni bereme jako samozřejmost, i když tomu tak v žádném případě není.

více v článku...

Matrace je třeba vybírat velmi pečlivě

Když jsem se rozhodla pořídit celé naší rodině nové matrace, vcelku jsem se v širokém sortimentu ztrácela. Měla bych si pořídit matraci zdravotní, matraci, která bude cenově dostupná a přesto kvalitní či zda bych měla raději investovat do opravdu luxusní matrace či zda bych se měla raději řídit svým instinktem a vybrat takovou matraci, která se mi jednoduše bude nejvíce zamlouvat. Naštěstí bylo ke každé z matrací uvedeno tolik informací, že jsem měla ihned jasno a pořídila si dokonalou třívrstvou sendvičovou matraci, která má tužší střed, tudíž přesně podle mého gusta. Můj muž si vybral matraci měkčí, jelikož nemá rád příliš tvrdé matrace a tak byla spokojenost na obou stranách. Kromě jiného máme i atypickou velikost postele, tudíž jsme museli volit i atypickou matraci, respektive atypický rozměr naší nové společnice. Vše jsme ale ve finále pořídili přesně tak, jak jsme potřebovali, tudíž jsme měli blažený pocit z toho, že již konečně budeme spát v pohodlí.

Neodepírejte si pohodlí

Kupovat si nové matrace, mi před několika lety přišlo jako holý nesmysl, když jsem věděla, že ty staré ještě vypadají vcelku dobře. Ovšem nyní mám na věc naprosto odlišný názor a pro příště si své pohodlí rozhodně odepírat nehodlám. Mé zdraví mi za tuto novou koupi jistě v budoucnu rádo, alespoň v rámci možností poděkuje, tím jsem si jistá.

Related posts

Suchá směs Liapor Mix pro přípravu lehkého betonu. Objevte jeho výhody nejen v podlahových konstrukcích.

svet zeny

Při stavbě dřevěné terasy vám pomůže důmyslné příslušenství

svet zeny

Chcete pohodové Vánoce? Začněte s přípravou na ně již teď

admin

Leave a Comment