Bydlení Tipy a trendy

Poznejte kvalitní rekuperační jednotky Adles, které vám zlepší zdraví a ušetří peníze za vytápění

Možná už jste alespoň něco málo o rekuperaci slyšeli, možná jste se ke stavbě nebo rekonstrukci domu či bytu dostali teď poprvé, a rekuperační jednotky jsou pro vás nové.  V každém případě vám je představíme lépe, ať už je vaše povědomí o rekuperaci jakékoli.

více v článku...

Proč je dobré rekuperovat?

Věděli jste, že když trávíme čas v interiéru, do plic vdechneme až 8x více nečistot, než je tomu při pobytu venku? Právě proto je velmi přínosné pořídit si rekuperaci. A nejen proto. Výhod má více, proto se těší tak velké oblibě.

Rekuperační jednotka vám pomůže ušetřit za vytápění 60 – 70% z původních nákladů. Pracuje neustále, tiše, a tak aniž byste otvírali dveře či okna, máte doma stále čistý a čerstvý vzduch. I když budete po celý den doma, což se nám někdy kvůli vytíženosti stává, díky rekuperaci budete mít v plicích stále čerstvý venkovní vzduch, který vám navíc zajistí ve stabilní teplotě.

Obávat se nemusíte ani hromadění vlhkosti a s ní spojeného vzniku plísní. Na stěnách v kuchyni ani koupelně je nenajdete, rekuperace pohlídá stálou teplotu i přiměřenou vlhkost, čímž také prospěje vašemu zdraví. Zdraví se týká i radon, který se může do domů dostávat z podloží. Pokud by tak tomu u vás bylo, rekuperace jej díky pravidelné výměně vzduch elegantně odvětrá.

Jásat budou alergici i jejich rodiče. Rekuperace vzduchu a kvalitní filtry se postarají o odfiltrování až 99 % bakterií, pylu a jemného prachu. Na své lepší kondici, minimálním nebo nulovým projevům vaší alergie poznáte, že je doma čistý vzduchu.

Kvalitní rekuperace Aldes

Podívejte se rekuperace do bytu na webových stránkách rekuperace-aldes.cz. Najdete zde několik modelů, z nichž si určitě vyberete. Umístit rekuperace je možné do podhledu, na stěnu, do šatny, skříně, prádelny…

Related posts

4 věci, které byste měli vědět o oběhovém čerpadle.

svet zeny

Pastelové barvy váš domov zjemní a dodají mu na příjemné atmosféře

svet zeny

Při výběru poštovní schránky buďte originální

admin