Bydlení

Praha už šlape Vídni na paty

V Praze dům, ve Vídni dva. Rčení, které bylo kdysi ukazatelem ekonomické situace našich předků v oblasti realit, i co se prestiže sídel a sociálního postavení týče, nám dává jasně najevo, že Praha a Vídeň šly historicky ruku v ruce, pokud si zrovna dokonce nekonkurovaly. Život Čechů a Rakušanů rozdělila až první světová válka, zásadní úder přišel v době socialistického stavitelství. Sedmdesát let „rozluky“ a rozdílů z nich vzešlých, se ale naštěstí již rychle smývá.

Praha dnes už drží s Vídní krok. Přispěli k tomu i developeři z Metrostav Development a architekti ze studia KAAMA, z jejichž pera se zrodil projekt Byty na Vackově. Navazuje na již postavené výškové domy podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Starý Žižkov významně změnil tvář a z bývalé dělnické kolonie se stala úctyhodná a moderní pražská čtvrť na úrovni, která si s ničím nezadá s výše zmíněnou Vídní.

více v článku...

Krásné i energeticky výhodné domy

Moderní byty na Praze 3 Žižkov se nachází ve čtyřech výškových domech. Vybírat můžete z jednopokojových bytů, o velikosti 31 m2, až po pětipokojové byty, s plochou 114,90 m2. Každý z bytů má předzahrádku, terasu nebo balkon. K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. 

Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B. Z pragmatického hlediska tedy koupě snů. Nebudete platit přehnané inkaso. A potěšeni budete i designovým pojetím. Osmipatrové objekty mají osobitý ráz skeletových sinusoid a jsou tak vizuálně téměř nepřehlédnutelné.

Transparentní hypotéka na dosah

Pořídit volný jednopokojový byt v této rezidenci lze od 4,9 milionu korun. Velikost jednotky je v průměru 31 metrů čtverečních a náleží k němu balkon nebo terasa. Dvoupokojáč lze získat od 6,8 milionu korun a klasický trojpokojový byt je v ceně od 9,4 milionu korun. K financování se nabízí zvýhodněná hypotéka od společnosti HYPODŮM.

Hypoteční specialisté za vás bezplatně vyřídí veškerou administrativu a koordinaci procesů mezi vámi, bankou a prodávajícím. Navíc vám zajistí nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, odpuštění poplatku za ocenění bytové jednotky, včetně aktualizací a úhradu kolků za vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Related posts

Uvést studnu před sezónou do provozu nemusí být složité

svet zeny

Systém MUTEO sklízí úspěch za oceánem

admin

Pro důchodce i nezaměstnané. Nebankovní půjčky pro každého

admin

Leave a Comment