Bydlení

Pohodlný a bezpečný vstup do bytu i rodinného domu

Také už vás unavuje odemykání klíči? Hledat klíče po kapsách nebo v batohu, navíc když zrovna máte plné ruce, není nic příjemného. K tomu se občas stane, že klíče někde odložíme nebo zapomeneme, a pak už následuje řada komplikací. Zkuste to bez klíčů – je to jednoduché, pohodlné a bezpečné.

více v článku...

Aplikací nebo otiskem? Každý může odemykat, jak mu vyhovuje

Moderní elektronické přístupové systémy nabízejí celou řadu způsobů odemykání – nezřídka v rámci jediného zámku. Standardně se využívá odemykání číselným kódem, otiskem prstu, čipem anebo dnes stále populárnější odemykání prostřednictvím aplikace. K tomu obvykle zůstává i klasická možnost odemčení mechanickým klíčem. Každý člen domácnosti si tak může vybrat způsob, který preferuje.

Vy můžete používat běžně aplikaci, ale když chcete jít s prázdnýma rukama na zahrádku, použijete kód. Váš partner možná dává přednost odemykání otiskem prstu. Dětem můžete dát čipy, a pokud je ztratí, jednoduše jim během pár sekund naprogramujete nové. A jestli si babička nechce zvykat na žádné podobné novinky, může klidně dál odemykat klíčem, jak je zvyklá.

Chytré kování bez vrtání a kabeláží

Všech těchto pět možností odemykání v jediném zařízení kombinuje například chytré elektronické kování STAR Smart. Je ideální pro vstupy do rodinných domů, bytů ale třeba i kanceláří. Jeho montáž je rychlá a nevyžaduje žádné zásahy do dveří, ani přívod kabelů. Je totiž napájené standardními bateriemi, které jsou schované v těle kování a při běžném používání mají životnost přibližně rok. Kování STAR Smart vám zajistí pohodlný a bezpečný vstup domů.

Related posts

Jak vnést boho styl i do exteriéru

svet zeny

Přemýšlíte také o eleganci v podobě designové lampy?

admin

Současná situace nutí mnoho lidí, aby si hledali vlastní bydlení

admin

Leave a Comment