Tipy a trendy

Při výběru poštovní schránky buďte originální

I v domě počítačů a telefonů si občas píšeme dopisy, posíláme pohledy, chodí nám nejrůznější pošta od úřadů, složenky, denní tisk a také reklamní letáky. Snad každý dům nebo byt má tedy svou poštovní schránku. Ta nemusí být jen nudnou plechovou čtyřhrannou schránkou, může mít i mnohem zajímavější vzhled a vkusně doplnit plot či vchod do domu.

Originální poštovní schránky

více v článku...

Menší či větší poštovní schránku?

Poštovní schránky jsou nedílnou součástí obytných budov i firemních objektů. Určitě vedou ty nerezové. Nepodléhají korozi a vystavení vnějším vlivům a vyšší vlhkosti jim nevadí. Vyrábějí se ale z mnoha různých materiálů a v rozmanitých tvarech. Větší poštovní schránky pojmou kromě dopisů a složenek i katalogy, časopisy, letáky a obchodní poštu formátu A4. Navíc ve větší schránce pošta není vidět, a když odjedeme na pár dní, nebude přetékat svým obsahem.

Nerezové a antické schránky

Zatímco do bytových domů a paneláků se schránky dodávají většinou sériově, majitelé rodinných domů nebo firemních objektů mohou popustit uzdu kreativitě a být originálnější. U rezidencí a vil se budou vyjímat výrazné nerezové poštovní schránky moderního minimalistického designu. Některé jsou úplně jednoduché, jiné doplněny zajímavými ornamenty nebo vzory. Máte-li ale obydlí řešeno ve zdobnějším antickém stylu, určitě vás nadchnou i antické poštovní schránky.

Moderní vybavení poštovních schránek

Moderní poštovní schránky lze pořídit nejen se štítkem na jméno, ale i se zabudovaným zvonkem a domácím telefonem. Nerezové poštovní schránky do sloupku jsou určeny k zazdění do konstrukce tak, aby nevyčnívaly zvenčí. Nejlépe volte takového výrobce, který prodává i náhradní díly, jelikož zámek, dvířka, kryt jmenovky, to vše se po letech používání může poničit, přičemž samotná schránka má daleko větší životnost.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

Related posts

Zajistěte si komfort díky klimatizaci Praha

admin

Volba pružinové matrace pro děti i dospělé

svet zeny

Výhody indukční varné desky – proč byste ji měli mít doma

admin

Leave a Comment