Tipy a trendy

Při výběru poštovní schránky buďte originální

I v domě počítačů a telefonů si občas píšeme dopisy, posíláme pohledy, chodí nám nejrůznější pošta od úřadů, složenky, denní tisk a také reklamní letáky. Snad každý dům nebo byt má tedy svou poštovní schránku. Ta nemusí být jen nudnou plechovou čtyřhrannou schránkou, může mít i mnohem zajímavější vzhled a vkusně doplnit plot či vchod do domu.

Originální poštovní schránky

více v článku...

Menší či větší poštovní schránku?

Poštovní schránky jsou nedílnou součástí obytných budov i firemních objektů. Určitě vedou ty nerezové. Nepodléhají korozi a vystavení vnějším vlivům a vyšší vlhkosti jim nevadí. Vyrábějí se ale z mnoha různých materiálů a v rozmanitých tvarech. Větší poštovní schránky pojmou kromě dopisů a složenek i katalogy, časopisy, letáky a obchodní poštu formátu A4. Navíc ve větší schránce pošta není vidět, a když odjedeme na pár dní, nebude přetékat svým obsahem.

Nerezové a antické schránky

Zatímco do bytových domů a paneláků se schránky dodávají většinou sériově, majitelé rodinných domů nebo firemních objektů mohou popustit uzdu kreativitě a být originálnější. U rezidencí a vil se budou vyjímat výrazné nerezové poštovní schránky moderního minimalistického designu. Některé jsou úplně jednoduché, jiné doplněny zajímavými ornamenty nebo vzory. Máte-li ale obydlí řešeno ve zdobnějším antickém stylu, určitě vás nadchnou i antické poštovní schránky.

Moderní vybavení poštovních schránek

Moderní poštovní schránky lze pořídit nejen se štítkem na jméno, ale i se zabudovaným zvonkem a domácím telefonem. Nerezové poštovní schránky do sloupku jsou určeny k zazdění do konstrukce tak, aby nevyčnívaly zvenčí. Nejlépe volte takového výrobce, který prodává i náhradní díly, jelikož zámek, dvířka, kryt jmenovky, to vše se po letech používání může poničit, přičemž samotná schránka má daleko větší životnost.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

 

Related posts

Několik tipů, jak vyzdobit každou kuchyni

admin

Nezapomínejte na povinné ručení na přívěsný vozík

admin

Jak chovat vodní želvu

admin

Leave a Comment