Bydlení

Pro důchodce i nezaměstnané. Nebankovní půjčky pro každého

Se změnou spotřebitelského zákona přišla i povinnost více prověřovat schopnost splácet. Banky a nebankovní poskytovatelé musí požadovat po klientech doklady o příjmech. Nemusí se však jednat o klasické potvrzení ze zaměstnání. Postačí vám výpis z bankovního účtu. Rychlá půjčka je tu i pro důchodce a nezaměstnané.

více v článku...

Nebankovní půjčky pro každého se snadným vyřízením

Nebankovní půjčky pro každého jsou navrženy tak, aby si o úvěr mohla zažádat i osoba, která aktuálně nepobírá klasickou výplatu od zaměstnavatele. Postačí, že máte určitý příjem tak, abyste byli schopni půjčku splatit a nedostali se do finančních potíží. Může vám na bankovní účet přicházet podpora v nezaměstnanosti nebo rodičovský příspěvek. O úvěr mohou zažádat i osoby v důchodu.

Nebankovní půjčky vyřídíte prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Ten vám dokonce umožní porovnat si nabídky mezi sebou a vybrat produkt, který vám bude nejlépe vyhovovat.

RPSN napoví

Poskytovatelé úvěrů jsou povinni vás informovat o RPSN. To jsou celkové náklady úvěru. Nejedná se jen o úrok, ale o součet veškerých nákladů, včetně nejrůznějších poplatků.

V nabídkách hledejte nejnižší RPSN.

Rychlá půjčka je vyřízena obratem

Kdo se dostává do finanční tísně nebo potřebuje rychle uhradit určitou platbu, sáhne po rychlé půjčce. Rychlá půjčka je skutečně vyřízena obratem, peníze získáte ještě v den odeslání kompletní žádosti. Je třeba si však dát pozor na to, že rychlá půjčka bývá obvykle poskytnuta na vyšší úrok. Věnujte pár minut navíc a porovnejte si nabídky několika poskytovatelů půjček.

Konsolidace pomáhá snížit splátky

Před časem jste si sjednali více úvěrů a mezitím došlo ke snížení vašeho příjmu. Dostáváte se do potíží se splácením. V takovém případě nečekejte na to, až vám začnou přicházet upomínky. Dluhy by mohly nepříjemně narůst. Raději využijte refinancování. Konsolidace půjček sloučí několik úvěrů do jednoho. Nastavíte si nižší měsíční splátku a delší dobu splácení.

Related posts

Nestačí vám peníze?

svet zeny

Poukaz na nábytek je skvělým dárek pro všechny, kteří si právě zařizují bydlení

svet zeny

Stínící sítě mohou pomoci se stínem, ale i se zvědavými pohledy kolemjdoucích a sousedů

svet zeny

Leave a Comment