Novinky ze světa bydlení

Atypický doplněk domácnosti

Hledáte do svého domu či bytu něco nezvyklého? Ale zároveň také něco s praktickým využitím? Pak by vás mohly zaujmout stylové výdejníky na vodu. V dnešní době zdravého životního stylu se o nich začíná skutečně nahlas mluvit. Proč ale zrovna s tímto spojením? Základem zdravého způsobu života je kvalitní a pravidelně dodržovaný pitný režim. Jedná se však o nelehký úkol. Výdejníky jsou ale natolik komplexní pomocníci, že celý tento proces výrazně ulehčí.

Pojďme si je nyní představit o něco blíže. K dispozici máme dvě varianty. A to výdejníky na vodovodní řad a na barely. Své místo si v domácnosti najdou oba tyto druhy. Je však důležité vědět do jakých prostorů jej budeme umisťovat. Každý má navíc také rozdílný způsob použití.

více v článku...

Domácí výdejník na vodovodní řad

S tímto typem to není jen tak. Jak už název napovídá, je nutné napojit ho přímo na vodovodní řad.  To ve všech domácnostech ovšem není možné. Hodí se proto zejména do rodinných domů a rozsáhlejších komplexů. Při čerpání je samozřejmě možné využít úpravy vody. A to chlazení a ohřevu. Pokud jste ale opravdový fajnšmekr, pořídit si můžete také tzv. sodobar.

U výdejníků na vodovodní řad je důležité využívat vodní filtry. Čerpaná tzv. kohoutková voda není vždy nejčistší. Pochází totiž z povrchových zdrojů (rybníky, řeky, potoky). Přístroje jsou však filtry osazeny již v základu. Pokud ne, mají vždy prostor pro jejich dodatečnou instalaci.

Domácí výdejník na barely

Více praktické řešení. Výdejník na barely například skvěle poslouží i v bytech a menších prostorech. Po umístění barelu do horní části výdejníku můžete začít pohodlně čerpat chlazenou i teplou vodu. Stejně jako u předešlého typu se nabízí také varianta na sodovku.

U těchto přístrojů samozřejmě odpadá nutnost filtrace.

Samotný barel má objem 18,9l. Což znamená velkou zásobu vody pro celou rodinu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Related posts

Pořizujete si kulečníkový stůl? Poradíme, jaký zvolit

admin

Nízkoenergetický zděný dům nabízí kvalitní a levné bydlení

svet zeny

Podílejte se na stěhování a ušetřete výdaje

admin

Leave a Comment