Bydlení

Jsou levné dřevostavby na klíč opravdu bezpečné?

Dřevostavby se stávají stále oblíbenějšími. Investoři oceňují rychlou výstavbu, ekonomické a ekologické přednosti. Jak je to ale s hořlavostí materiálu? Jsou dřevostavby bezpečné?

Levné dřevostavby na klíč aneb. Krásné domy stavěné ze dřeva

Dřevostavby mohou být architektonicky velmi zajímavé stavby. Zvláště moderně smýšlející investoři ocení při stavbě dřevostavby její variabilitu a flexibilitu. Dřevěné skelety nabízí téměř neomezené možnosti pro stavbu moderních a nadčasových rodinných domů, patrových domů a bungalovů. Při stavbě dřevostavby si můžete dovolit postavit velké prosklené stěny bez nutnosti stavby opěrných sloupů a v interiéru si dopřát velkoryse řešený prostor bez příček. Dřevostavby jsou zkrátka stavby budoucnosti. Mnozí investoři se však na nás obracejí s otázkou, jak je to s jejich bezpečností, co se požáru týče.

Je požár bezpečnostní riziko staveb?

Levné dřevostavby na klíč jsou postaveny ze dřevěného skeletu, OSB desek a sádrokartonu. Tyto materiály zvláště u zarputilých milovníků klasických zděných domů evokují pocit, že jsou náchylné na vznik požárů. Dřevostavby bohužel odpradávna v českých spotřebitelích provází mýtus o zvýšeném riziku požáru. Jak jsou na tom dřevostavby s hořlavostí a odolností vůči požárům ve srovnání s ostatními stavbami?

Naše levné dřevostavby na klíč vynikají kvalitním zpracováním a nejmodernějšími stavebními materiály. Jedině správně navržené a provedené dřevěné konstrukce odolávají požáru dokonce lépe než například konstrukce ocelové. Ano. Dřevo je sice hořlavý materiál a shoří lépe, než beton. Ale nehořlavost dřeva je výrazně zvýšena pomocí velkoplošných materiálů pro opláštění dřevěných nosných konstrukcí. Dřevo samozřejmě hoří, ale zuhelnatělá vrstva, která při požáru vznikne, posléze brání ohni v dalším postupu. Proces hoření se buď výrazně zpomalí, nebo zcela ustane.

Provádíme levné dřevostavby na klíč

Naše společnost se zabývá stavbou dřevostaveb na klíč. S výstavbou patrových rodinných domů a bungalovů máme mnohaleté zkušenosti. Díky množství postavených rodinných domů můžeme klientům nabídnout příznivé pořizovací ceny za novostavbu, protože máme vysoký odběr materiálů od našich dodavatelů. Podívejte se na naše reference, prolistujte náš katalog levných dřevostaveb na klíč a vyberte si dům přesně podle vašich představ. Stavba dřevostaveb je rychlá. Od podpisu smlouvy můžete bydlet do čtyř měsíců a cena se během stavby oproti zděným domům nenavyšuje. Jsme specialisté na levné dřevostavby na klíč.

Related posts

Pohodlný a bezpečný vstup do bytu i rodinného domu

admin

Užijte si dovolenou v klidu

admin

Pestrá nabídka dětských i kusových koberců u Vopi

admin

Leave a Comment