Jak na to

Jak při nákupu nábytku ušetřit?

Čeká vás vybavení bytu či domu a rádi byste si pořídili kvalitní nábytek za rozumnou cenu? Pak zavítejte na e-shop Kondela. Naleznete zde rozsáhlou nabídku kvalitního nábytku i doplňků do bytu. Sortiment je neustále rozšiřován a většina nabízených produktů je skladem. Díky tomu bude vaše objednávka vyřízena v co možná nejkratším termínu. Výhodou jsou velmi přijatelné ceny. Bonusem je individuální přístup k zákazníkům a montáž nábytku u vás doma. Tu provádějí zkušení zaměstnanci.

Tipy pro vás

Mezi oblíbené kategorie nábytku patří sedací soupravy, komody a šatní skříně nebo postele.

Sedací soupravy jsou důležitou součástí výbavy každého obývacího pokoje. V nabídce naleznete jak sedací soupravy klasické, tak třeba do tvaru U, rohové nebo rozkládací.

Vzhledem k tomu, že v posteli trávíte třetinu (a někdo možná i více) života, je pro spokojený spánek potřeba kvalitní postel. I ty na e-shopu naleznete. Pořídit si můžete jak postele pro děti, tak i manželské. Zvláštní kategorii tvoří postele boxspring.

Každý z nás potřebuje úložné prostory. Ty zajistí komody nebo šatní skříně. Vybrat si zde můžete různé designy i barvy.

Chybí vám finanční prostředky?

Pak není nic snazšího, než si pořídit nábytek na splátky. Tuto možnost nabízí web nabytekzakacku.cz.

Pořídit si zde můžete jak nábytek, tak i bytové doplňky. Nábytek používáte ihned a pokud využijete pravidelné akce, pak jsou vaše úroky nulové nebo pouze velmi nízké. Nemusíte se obávat ani skrytých poplatků či neprůhledných podmínek. Součástí je také pojištění pro případ, že přijdete o zaměstnání nebo se u vás vyskytnout zdravotní obtíže.

Při nákupu nábytku na splátky vám hotovost zůstane na jiné finanční výdaje nebo jako rezerva pro neočekávané případy. Formu úhrady pak volíte na splátky Cetelem nebo Hello Bank.

Related posts

Imitace betonu – povrchová úprava betonu, která vás nadchne

admin

Na venkovní žaluzie je dobré myslet už ve stadiu projektu

admin

Nové myčky nádobí si samy dávkují prášek

admin

Leave a Comment