Nemovitosti

Moderní bydlení v srdci Prahy aneb Byty u parku

Byty u parku je název nového projektu, díky kterému vzniká zcela nové atraktivní místo pro život. Jedná se o výstavbu mnoha desítek bytů v moderních budovách, které skvěle zapadají mezi ostatní zástavbu. Rozhodně se tedy nejedná o nevzhledné sídliště, právě naopak se tento projekt může pyšnit skvělým zpracováním a citlivým zasazením do krajiny.

více v článku...

Bydlení pro rodiny i jednotlivce

Byty u parku mohou nabídnout v celkovém součtu 272 bytů, a to od 1+kk po 5+kk. Dokonce si můžete vybrat i tolik atraktivní mezonetový byt. Zároveň jsou v nabídce také 2 ateliéry. Samozřejmostí je i garážové stání pro pohodlné parkování v blízkosti bydliště bez stresování z nedostatku parkovacích míst. Vzhledem k tomu, že jsou budovy maximálně šestipatrové, vše je nenásilně začleněno do současné zástavby. Díky rozmanitě architektury je zde navíc možnost balkónů, teras i zahrad.

Skvělá lokalita

Vzhledem k tomu, že se jedná o byty na Praze 3, lze říci, že se jedná o velmi atraktivní lokalitu. V bezprostřední blízkosti těchto bytů najdete park Židovské pece, ve kterém najde vyžití každý, obzvlášť pokud máte rádi sport či jiný aktivní odpočinek. Žižkov navíc může nabídnout bohaté kulturní i obchodní možnosti. Kromě toho to budete mít pouze pár minut chůze na zastávku městské hromadné dopravy. V blízkosti jsou také školy, lékaři, sportovní centra a další podstatná místa.

Moderní architektura

Rezidenční projekt Byty u parku se hodí pro každého milovníka moderní a zároveň minimalistické architektury. Za návrhem tohoto projektu stojí pražské studio Architecture Interior Project, které má za sebou už mnoho různých bytových čtvrtí. Pokud tedy hledáte příjemný byt, který nabízí různé možnosti, jak ho rozvrhnout, pak je tato rezidence to pravé pro vás.

Byty u parku nabízí skvělou možnost bydlení pro každého. Tato čtvrť je navíc oblíbená, všechno budete mít po ruce, kromě toho jsou zde i další velké plány do budoucna, které život v této lokalitě ještě více zpříjemní.

Related posts

Poštovní schránky pro náročné

admin

Masivní dřevěný nábytek na vaši zahradu padne jako ulitý

admin

Novinka v řešení úložných prostor ve firmě i skladu– regál na míru

admin

Leave a Comment