Tipy a trendy Zahrada

Motorový kultivátor je více než jen zahradní nářadí

více v článku...

Pokud máte zahradu nebo pozemek, který potřebujete udržovat, možná jste již slyšeli o motorovém kultivátoru, multifunkčním pomocníkovi, který vám ušetří spoustu práce a času. Co je to vlastně motorový kultivátor a proč byste ho měli chtít?

Co je motorový kultivátor?

Jeho hlavní funkcí je kypření a obdělávání půdy, především na velkých záhonech a zahradách. Motorový kultivátor je silný a spolehlivý stroj poháněný benzinovým motorem, který je vybaven systémem OHV o objemu 212 ccm. Tento stroj má robustní konstrukci zajišťující dlouhou životnost a odolnou převodovou skříň z litiny. Díky své flexibilitě a širokému spektru příslušenství s ním lze provádět i další úkoly, jako je vyorávání brambor, využití pluhu nebo přeprava nákladů pomocí přívěsného vozíku se sedačkou. Ten má nosnost až 300 kilogramů a je vybaven odrazovými světly, brzdovým pedálem a ruční brzdou. Je možné ho vyklápět, což ulehčuje obsluhu i práci.

Proč ho chtít?

Díky motorovému pohonu a kultivačním nožům z pevné oceli dokáže motorový kultivátor rychle a efektivně obdělávat půdu. Ušetříte tak spoustu času a úsilí, které byste jinak museli vynaložit při ruční práci. Objednat ho lze online nebo navštívit některou ze specializovaných prodejen HECHT a prohlédnout si ho na vlastní oči. Je vybaven 24 speciálně tvarovanými kultivačními noži, které dokážou perfektně rozmělnit půdu a zlepšit její kvalitu. Navíc je možné nastavit šířku záběru, což umožňuje práci na různě velkých zahradách a polích. Ergonomická madla a možnost nastavení výšky řídítek zajišťují pohodlné a snadné ovládání stroje. Kultivátor je tak vhodný i pro delší práci bez únavy.

Motorový kultivátor není určen pouze pro zahrady a pole. Díky možnosti práce i na svažitých pozemcích a velkému množství příslušenství jej lze využít i pro údržbu terénu kolem domu, úpravu chodníků či cest a mnoho dalších úkolů. Je tak nenahraditelným pomocníkem pro každého, kdo potřebuje efektivně a profesionálně obdělávat půdu a udržovat zahradu či záhony.

Related posts

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

admin

Výhody tepelných čerpadel stojí za jejich oblíbeností

svet zeny

Dětské kusové koberce – radost pro vaše dítko

admin

Leave a Comment