Jak na to

Naplánujte si na víkend parádní výlet v luxusním voze

Chcete si udělat výlet se svou drahou polovičkou nebo rodinou, ale nemáte k dispozici dostatečně velký vůz? Obraťte se na naši autopůjčovnu. Pronajmeme vám komfortní vůz, se kterým můžete vyrazit i do zahraničí!

Vyrazte si na výlet v Čechách i do zahraničí

Chcete se podívat na místa, kam si plánujete cestu už několik měsíců? Když už konečně můžeme cestovat mezi okresy, je škoda nevyužít krásného počasí! Naplánujte si na víkend nebo prodloužený víkend parádní výlet se svou drahou polovičkou, přáteli nebo rodinou.

Pro bezproblémovou cestu vám půjčíme komfortní a dostatečně velký vůz. Naše autopůjčovna nabízí svým zákazníkům komfortní osobní vozy, které disponují kvalitní výbavou, perfektním technickým stavem a samozřejmě plnou nádrží! Stačí si naplánovat zastávky na vaší cestě a zavolat si pro svůj vybraný model. Všechny vozy máme na našich internetových stránkách!

Jsme autopůjčovna s tradicí

Naše autopůjčovna patří bezesporu k nejlevnějším a nejmodernějším autopůjčovnám nejen v Brně, ale také v okolí. Všechny vozy, které pronajímáme, máme v osobním vlastnictví. Vybírat můžete mezi osobními vozy značky Škoda a Volkswagen. Vybírat můžete mezi malými vozy, rodinnými vozy, luxusními vozy i limuzínami.

Pronajměte si kvalitní vůz

Naší prioritou je, pronajmout svým zákazníkům kvalitní a pohodlný model. Proto jsou všechny naše vozy po každém půjčení důkladně kontrolovány. O servisy se stará renomovaná autodílna. Díky nadstandardní péči zajišťuje naše autopůjčovna pronájem kvalitních, prověřených a spolehlivých vozů, které jsou reprezentativní a velice příjemné na svezení.

Všechny osobní vozy k pronájmu disponují vysokým stupněm výbavy. Každé auto má silný motor. Vybrat si můžete mezi vozy s automatickou nebo manuální převodovkou. Vozy v této půjčovně můžete řídit od 18 let, s řidičským oprávněním skupiny B.

Nabízíme nadstandardní služby v ceně pronájmu osobních vozů

Naše autopůjčovna nabízí svým zákazníkům nadstandardní služby za bezkonkurenční ceny. Vyberte si auto na našich stránkách, kde najdete také ceník. Ceny jsou u nás transparentní. S námi si hravě spočítáte, kolik za pronájem vozu zaplatíte. V ceně pronájmu vozu jsou také rozsáhlé asistenční služby. Všechny nabízené vozy disponují dálniční známkou pro české dálnice, vozy jsou na cestách jištěni asistenční službou, hlídá je nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a obuty jsou do kvalitních sezónních pneumatik.

Objednejte si vůz v naší autopůjčovně a vyrazte na výlet třeba právě teď

Už nemusíte být závislí na tom, kdo vám půjčí vůz. Už nemusíte sledovat jízdní řády a řešit nejlepší spojení s nejrůznějšími přestupy u hromadné dopravy. Buďte moderní a pronajměte si komfortní sedan, hatchback, limuzínu, MPV nebo SUV, se kterým zažijete spoustu legrace a mnoho najetých kilometrů. O komfortní jízdu se postará bohatá výbava i dostatek prostoru. Zavolejte si k nám pro svůj vybraný model a užijte si výlet, jak se sluší a patří.

Related posts

Jak natřít parketovou podlahu bez nehod

admin

Parketám se vyplatí dát druhou šanci!

admin

Masivní dřevěný nábytek na vaši zahradu padne jako ulitý

admin

Leave a Comment