Nemovitosti Novinky ze světa bydlení

Novinka v řešení úložných prostor ve firmě i skladu– regál na míru

Dát dohromady potřebný úložný prostor po firemní materiály i sklad dá zabrat snad každému – a stejně po prohlédnutí několika katalogů a eshopů raději zveme pány s metry přímo k nám a pár týdnů čekáme na zhotovení drahého 3D návrhu. Tento postup není zrovna dvakrát levný ani efektivní, proto vás určitě potěší regálová novinka. Ta totiž spustila online službu, díky které si sami sestavíte a ihned objednáte policový regál na míru.

Regálový systém

Online návrhář pro regálový systém

Online návrhář pro policový regál představuje šikovnou vychytávku, pomocí niž si poskládáte policovou regálovou sestavu přesně tak, jak potřebujete. Už nikdy nebudete muset řešit to, že vám místo na regál o chloupek nevychází a nebudete se vztekat nad tím, že regál nepojme potřebný obsah.

Nová služba regálový systém na míru umožňuje navolit počet regálových sloupců a jejich výšku i hloubku. Dále nastavíte délku jednotlivých polic, jejich počet ve sloupci a požadovanou nosnost. Ve chvíli, kdy máte svůj nový regálový systém sestavený a zkontrolovaný, můžete jej objednat. Celý systém funguje na bázi změny 3D vizuálu v reálném čase, je tedy velmi pohodlný a uživatelsky příjemný. A tak jednoduchý, že se s ním návrhářem regálů může během pěti minut stát i malé dítě.

Kdo nám regálový systém vyrobí?

Online návrh nového regálu. Projektování, výroba, montáž a servis moderních technologií pro praktické a efektivní skladování.

Regály mají řadu konkurenčních výhod – příjemný vzhled, dlouhou životnost povrchové ochrany, vysokou odolnost proti oděru i poškození. K výrobě je používána kvalitní ocel, materiál, na kterém se šetřit rozhodně nevyplatí.

Related posts

Po Evropě za krátký čas

admin

Postele z masívu od kvalitního českého výrobce

admin

Party pod širým nebem – jak ji zachránit ve špatném počasí?

admin

Leave a Comment