Jak na to

Fólie na sklo jsou vhodné do každého prostoru

Fólie na sklo nabízí všestranné využití a vyřeší mnoho problémů. Jsou vhodné do bytů, kanceláří i výloh. V případě, že potřebujete větší soukromí, jsou fólie na sklo finančně dostupné řešení. Navíc zajišťují ochranu proti zlodějům a přímému slunci. Pojďme se na tento zázrak podívat blíž. 

více v článku...

Fólie na okna pro větší soukromí  

Pokud máte kancelář či byt v přízemí a jsou vám nepříjemné pohledy kolemjdoucích, tak je fólie na okna řešením. Zrcadlová fólie vytváří optimální efekt, kdy zvenku není vidět dovnitř, zatímco zevnitř ven je výhled neomezený a to bez ztráty přirozeného venkovního světla. 

S fólií na okna se dá i ušetřit. V zimě se omezí tepelné ztráty přes okno. Naopak v létě fólie příjemně ochlazuje interiér a vy nemusíte pouštět klimatizaci naplno. Toto řešení přináší velké úspory energie. Další výhodou bezesporu je, že instalace fólie na okno omezí možnost násilného vniknutí do objektu a vy se budete cítit bezpečněji. 

Fólie na sklo přináší mnoho výhod 

Existuje mnoho typů fólií na sklo a je jen na vás, jaký si vyberete. Obchodníci mohou ocenit fólii do výlohy, díky které nebude blednout vystavené zboží. Ale fólie lze využít i do rodinných domů, bytů, kanceláří a skleněných fasád. V široké nabídce firmy Benda-Fólie naleznete i fólie na balkonové sklo, fólie na dveře, statické fólie na sklo nebo zrcadlové fólie na sklo. Tyto produkty mohou mít ochranný i dekorativní charakter. 

Praktické každodenní využívání bez omezení je samozřejmostí. Fólie jsou chráněny proti poškrábání. Jsou voděodolné, takže je můžete čistit úplně stejně, jako ostatní skleněné plochy. Zároveň dodávají objektům zrcadlově či barevně estetický vzhled. 

Jak probíhá instalace okenní fólie  

Okenní fólie se nalepí již na namontovanou skleněnou plochu-tedy okno, dveře či do výlohy. Instalace je velmi jednoduchá a hlavně rychlá. Zvlášť, pokud tuto práci svěříte do rukou specialistům z firmy Benda-Fólie. Instalací okenních fólií se zabývají už od roku 2002 a patří mezi špičku na trhu. Pomůžou vám vybrat vhodný typ a všechny detaily s vámi zkonzultují. 

Na výběr budete mít z bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie, dekorační fólie a dalších typů. Zkušenosti a vstřícný přístup ke klientovi je samozřejmostí. 

Related posts

Přichází jaro – nejvyšší čas na pořízení nové pergoly

admin

Jaké spotřebiče doma „žerou“ nejvíce elektřiny?

admin

Zpříjemněte si prostředí doma i v kanceláři, díky klimatizaci

admin

Leave a Comment