Nemovitosti Tipy a trendy

Postele z masívu od kvalitního českého výrobce

Máte rádi kvalitní nábytek a chcete postele z masívu? Můžeme vám doporučit kvalitního výrobce, jehož zboží si lze objednat na eshopu postelezmasivu.com. Oblíbené postele z masívu si můžete nechat přivézt a namontovat i v sobotu a neděli po celé ČR i SR.

Jaký nábytek z masívu si lze vybrat?

Tradiční český výrobce nabízí tyto produkty:

  • bukové postele,
  • dubové postele,
  • ekonomicky výhodné smrkové postele,
  • postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv

Výhodou je možnost nechat si dřevěné postele nechat namořit do jednoho z devíti odstínů nebo postele doplnit o noční stolky, laťové rošty v rámu. Vybrat si můžete postele Meryl či Aneta, které jsou vysoce kvalitní.

Proč jsou postele z masívu tak oblíbené?

Pro mnoho zákazníků postele z masívu s úložným prostorem nabízí zajímavou možnost jak si pořídit kvalitní postele s dlouholetou životností. Většinou preferují funkční vzhled a skálopevnou tuhost materiálu, kterou nabízí především dubové postele. Výhodou je možnost nechat si namořit postel do libovolného odstínu. Bílé moření zachová částečně vzhled vysoce jakostní dřeviny. Vaše manželské postele z masivu tak mohou dostat velmi zajímavou barvu. Můžete si prohlédnout bukovou postel Marco 160 za výhodné ceny. Buk je velmi pevným materiálem s jemnou texturou a vysokou tuhostí, podobně jako dub. Nejčastěji se u nás vyrábí nábytek smrkový, který je velmi lehký a poměrně levný. Namořit ho můžete do jakéhokoliv odstínu. Oblíbené jsou postele z úložným prostorem s možností výklopných roštů dle přání.

Eshop postele z masivu je tradičním výrobcem, který nabízí velmi vstřícné a ochotné jednání vůči zákazníkům, nízké ceny, pozitivní přístup a také možnost namíchání mořidla dřeviny přímo na míru pro konkrétní vybranou ložnici.

Related posts

Masivní dřevěný nábytek na vaši zahradu padne jako ulitý

admin

Držák na monitor pro všechny, kteří sedí často u počítače

admin

Povinné ručení pro naše mazlíčky

admin