Bydlení

Svět je úžasný a kouzelný! Stejně jako dřevěné sochy vyřezávané motorovou pilou

Otevřete dveře, překročte práh domu a dostanete se do nádherného světa! Je tak blízko a tak daleko … Les – dřevo – rostliny – ptáci – lesní zvěř. Všechna ta nádhera se dá vtělit do kousíčku dřeva. Zavřete oči a dotkněte se té přírodní krásy, tolik námi opomíjené. Je tu před vámi – rodná příroda. Zdá se tak vzdálená, protože o ní víme málo. Otevřete dveře zelenému, hlučnému, hlasitě vyzařovanému světu … !!!  Mnozí umělci našli ono kouzlo přírody a tvoří pro nás nádherné věci, aby nám otevřeli oči. Nechte se ovlažit krásou dřevěných soch vyřezávaných motorovou pilou.

více v článku...

Vedle VÁS se dějí zázraky – pohádka pokračuje

Příroda je naše minulost, současnost a budoucnost. Lidé a příroda jsou úzce propojeni. Nejsme „dočasní pracovníci“ na naší planetě a měli bychom si uvědomit, že lesy a louky, zvířata a ptáci, úrodná půda a čisté vody jsou potřebné nejen pro živou generaci.

Les je velký dar přírody.

Les je plíce planety!

Les poskytuje člověku spoustu věcí: dřevo, léčivé rostliny, ořechy, houby, bobule. Les je však nejen zdrojem hmotného zboží, ale také zdrojem inspirace. Jak je patrné z díla Radima Sibery, který pro nás vyřezává motorovou pilou nádherné dřevěné sochy.

Umění stejně jako příroda aktivně ovlivňuje duchovní život člověka

Člověk vstoupí do lesa, rozhlédne se kolem, poslouchá jeho hlasy – nedochází k žádné únavě. Lesní krása ovlivňuje emocionální náladu člověka a to zase ovlivňuje kvalitu jeho práce. Stále více městských obyvatel se chtějí uvolnit z panelákové šedi, ze skla a betonu, dopravních tepen, čtverců pokrytých asfaltem. Urputně vyhledávají kousek přírody. Opravují chalupy, chaty, aby zde v poklidu mohli splynout s přírodou. Milují přírodu stejně jako umění. Neváhejte a okrášlete svou zahradu skvostnými dřevěnými sochami pana Sibery, který je pro vás mistrně vyřezává motorovou pilou.

Related posts

Stínící sítě mohou pomoci se stínem, ale i se zvědavými pohledy kolemjdoucích a sousedů

svet zeny

Ubytování Praha. Levně a příjemně? Ano!

admin

Tesařík krovový – méně známý, ale o to obávanější dřevokazný hmyz

admin

Leave a Comment