Jak na to

Potřebujete přechodové nebo ukončovací profily? Oslovte BOHEMIA PROFIL

Mít hezké a kvalitní podlahy by mělo být samozřejmostí v každé domácnosti i firmě. Aby byla ale kompletně dokončena, ať už ji tvoří jakákoli podlahová krytina, je potřeba použít adekvátní ukončovací a přechodové profily. Jejich výrobou se zabývá BOHEMIA PROFIL, společnost, u níž si můžete vybrat z téměř pětiset různých přechodových profilů, kdy každá lišta má svůj specifický EAN kód.

Profily, z nichž si zaručeně vyberete

Co se týče délky profilů, jsou dodávány ve standardních mírách 270 a 90 cm. Jejich povrch může být eloxovaný s barevným odstínem, jako stříbro, zlato, bronz a champagne, ale také mohou být potaženy PVC folií s imitací dřeva mnoha typů, nebo podýhován klasickou dřevěnou dýhou. Protože je spolupráce s výrobcem speciálně upravené a lakované dřevěné dýhy úzká a přátelská, je možné dodávat tyto potahované profily v široké škále dekorů. Ve stálé nabídce je 16 dekorů dřevin, včetně exotických a po dohodě a při odpovídajícím množství objednávky je možné také doladit dekor dřeviny na vaše přání.

Co se týče uchycení, zvolit můžete profily se třemi způsoby uchycení k podkladu. Nejprodávanější jsou samolepící profily. Zde to jsou profily se speciální stále lepící pryskyřicí, která zajišťuje přilnavost a dokonalou pevnost spojení.

Druhou možností jsou lišty na hmoždinky, kde se používají originální natloukací hmoždinky. Hlava natloukacího hřebu se nachází v kolejnici ve spodní části profilu a je výkyvná, což umožňuje naklápět profil a vyrovnávat výškově rozdílné podklady. Tady je možné kombinovat hmoždinky i se samolepícím způsobem.

Třetím typem jsou klasické vrtané profily, jež se přitahují k podkladu za pomoci vrutů vkládaných do předem připravených děr v profilu.

Podívejte se na bohemiaprofil.cz a vyberte si přechodové i ukončovací profily s upevněním, které vám vyhovuje. S kvalitou i vzhledem budete zajisté spokojeni.

Related posts

Jak vybrat dobré pojištění rodinného domu?

admin

Zahradní altány s kovovou konstrukcí – z hlediska kvality rozhodně nezklamou

admin

Tipy, jak zakomponovat zásuvky a vypínače do bydlení

admin

Leave a Comment