Zahrada

Jak vyzdobit párty stan na svatbu a podobné akce

Zahradní párty stany zažívají v posledních letech velký boom a jsou čím dál populárnější pro speciální události jako svatby, oslavy kulatých narozenin apod. Pro tyto formálnější akce je vhodné stan doplnit různými maličkostmi tak, aby jeho interiér působil co nejhonosněji. Proto se instalují plisované stropy, dekorativní osvětlení, nábytek, dekorativní prvky apod. Plánování takové události sice zabere hodně času, ale při správném výběru doplňků je možno dosáhnout kouzelného výsledku, který si všichni Vaši hosté budou pamatovat po dlouhou dobu.

Strop: Důležité je, jestli bude párty stan použitý pro svatbu, firemní akci, nebo klasické grilování s přáteli. Dekor stropu může totiž zcela změnit atmosféru, takže je třeba mu věnovat patřičnou pozornost. Zvláště pro formální události je velmi oblíbený skládaný strop, který je klasickou, ale přitom velmi elegantní volbou. Takové stropy bývají vyráběny pro konkrétní rozměry zahradních stanů povětšinou z plisované tkaniny a následně jsou ručně instalovány na samotný stan až po jeho postavení. Druhou možností je pak zakoupení role plisované tkaniny a její ruční instalace na konstrukci stanu. V případě druhé možnosti je nutno počítat s delší dobou na instalaci, ale zase máte možnost výrazně upravit vzhled.

Osvětlení: V případě osvětlení stanu máte na výběr spoustu možností. Ideální je kombinace přímého osvětlení míst, jako je pódium, stoly s jídlem, nebo i vchod a nepřímého dekorativního osvětlení dalších částí. K přímému osvětlení použijete klasická světla a lampy, pro dekorativní nepřímé osvětlení můžete použít nejrůznější světelné řetězy, nebo bodová osvětlení natočená směrem ke stropu a do nejrůznějších stran.

Nábytek: Většina události vyžaduje minimálně stoly a židle. Ale možností je mnohem více a záleží jen na Vás, co si vyberete. Existují specializované podlahy, nebo taneční parkety vhodné do venkovního prostředí, které se budou do Vašeho zahradního párty stanu skvěle hodit, ale můžete také dle stylu události využít křesla, pohovky, apod. Berte ale na vědomí, že prostor stanu je omezený a umisťujte do něj jen tolik nábytku, kolik bude nutně třeba.

více v článku...

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

články

Svět Ženy

Press-News.cz

Related posts

Jak vnést boho styl i do exteriéru

svet zeny

Jak vyšperkovat naši zahradu a příjezdovou cestu k domu do posledního detailu?

admin

Kde v zahradě se bude vyjímat cesmína vroubkovaná

admin

Leave a Comment