Novinky ze světa bydlení

Developer Finep již přes 20 let úspěšně rozvíjí úroveň bydlení v Praze

Společnost Finep je developerská firma, která se zaměřuje již od roku 1995 na stavbu nových budov a bytů. Během těchto několika let si dokázala na Českém a Slovenském trhu vybudovat velmi silnou pozici. Na svém kontě má dnes již více než osm a půl tisíc bytových jednotek.

Její úspěch se odráží v dokončení desítek rezidenčních projektů. Mezi hlavní činnosti patří výstavba a prodej širokého spektra nemovitostí, včetně špičkových administrativních budov, a také kompletní revitalizaci velkých územních celků.

Velmi rychle se stali průkopníky ve svém oboru, za příklad můžeme považovat unikátní projekt Západní město, nová pražská čtvrť, která je svým rozsahem a komplexností v České republice ojedinělá.

více v článku...

Projekt Britská čtvrť – X. etapa

Různé byty pod záštitou firmy Finep lze nalézt po celé Praze. Je to již přes 20 let, kdy firma zajišťuje komfortní bydlení a byty v krásných lokalitách. Novostavby v Praze jsou vždy stavěny jak s důrazem na kvalitu stavby, tak okolí, do kterého jsou zasazeny. Pro stavbu domu se totiž vybírají vždy prémiové a velmi kvalitní pozemky.

Míru kvality dokazuje i nadstandardní tříletá záruka. Nabízené byty jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu či vyznavače relaxace a pohody. Tento typ kvalitních projektů se nachází na velmi atraktivním místě s byty se zajímavými dispozicemi.

 

Nové byty v blízkosti Hostivařské přehrady odráží poslední trendy moderního bydlení. V předchozích dvou etapách projektu Nad Přehradou bylo postaveno 141 bytů včetně mezonetů ve vysokém standardu. Nyní jsou v prodeji byty ze třetí, čtvrté a poslední páté etapy projektu. Tyto byty v Hostivaři nabízí svým obyvatelům nejen atraktivní lokalitu, ale také veškerou občanskou vybavenost a široké možnosti relaxace a sportovního využití.

Projekt Nad přehradou

Pro zájemce o koupi bytu lze Vaši možnou budoucí transakci považovat za velmi lukrativní investici. V nabídce naleznete bytové jednotky všech cenových kategorií. Je možnost zakoupit levné byty, byty střední kategorie anebo luxusní byty. Na webových stránkách společnosti naleznete ceník nových bytů v Praze, pomocí kterého si můžete snadno vybrat byt, který odpovídá vašim požadavkům.

Společnost Finep se více než 20 let zabývá výstavbou a prodejem bytů v Praze. Aktuálně jsou k dispozici desítky bytových jednotek v rezidenčních projektech. Je mnoho možností, stačí si jen vybrat. Jedná se o několik lokalit, např. Britská čtvrť ve Stodůlkách, Prosek Park na Proseku apod. Také jsou k dispozici nové byty v Praze 10, Malý háj ve Štěrboholech a Nad Přehradou v Hostivaři.

Dnes je Finep společností, která určuje další směr developerského trhu. Překonává zaběhlé hranice svého oboru a posouvá je mnohem dál dopředu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

Related posts

Po Evropě za krátký čas

admin

Pořizujete si kulečníkový stůl? Poradíme, jaký zvolit

admin

Rolety den a noc – kompromis mezi látkovými roletami a žaluziemi

admin

Leave a Comment