19 C
Praha
18.8.2019
Image default
Tipy a trendy

Levné ubytování v Praze

Chystáte se do hlavního města na Mistrovství světa v hokeji, za zábavou nebo za prací, ale tápete nad ubytováním? Levné ubytování v Praze není žádný problém. Ubytovna Praha vám nabídne ubytování již od 99 Kč za jedno lůžko a noc.

Levné ubytování v Praze

Kdy se mi hodí ubytování Praha

Kdykoliv hodláte navštívit hlavní město, přijde vám vhod tip na ubytování Praha. Můžete zde strávit jednu noc nebo bydlet dlouhodobě, pokud jste se vydali do Prahy za prací či za studiem. Za nízkou cenu získáte příjemné ubytování v čistých pokojích, s možností připojení wi-fi či využití prádelny.

Ubytování na ubytovně je ideálním řešením. Výhodou je umístění u stanice metra B. Ne každý má takový finanční rozpočet, aby mohl bydlet v hotelu nebo nechce žít na studentské koleji a ubytovna je proto vhodná volba.

Ubytování na ubytovně

Levné ubytování vás přesvědčí o tom, že bydlení v Praze není tak drahé, jak by se na první pohled mohlo zdát. Je potřeba si včas zarezervovat termín, aby jste měli jistotu, že bude volné místo k dispozici. K dispozici vám jsou pokoje s koupelnou a apartmány. V pokojích nechybí noční stolky, lampičky, skříně, televizor a také vybavenou kuchyňku včetně odsavače par či mikrovlnné trouby. Vaše bydlení v Praze může být plně komfortní a za minimální ceny.
Apartmány jsou vhodné pro ubytování firemních pracovníků, rodin s dětmi či studentů a to jak dlouhodobě, tak krátkodobě. Apartmány jsou k dispozici ve velikosti 2 +kk a 3+1. Za příplatek si můžete nechat připojit internet a kabelovou televizi.

Ubytování v Praze v naší levné ubytovně je velmi spolehlivé a příjemné. Mnoho spokojených zákazníků vám může dodat patřičné reference. Zákazníci se k nám rádi vracejí nejen při cestách služebních, ale i na rodinnou dovolenou či firemní akce.

Redakce doporučuje

Při výběru poštovní schránky buďte originální

admin

Shaggy koberce – chlupatá radost

admin

Dotace na dřevostavbu může značně zlevnit cenu domu. Jak na to?

admin

zanechat komentář