Jak na to

Máte zaměstnance? Nechte mzdové účetní na externí firmě

Jako podnikatel máte tendenci se rozrůstat. S růstem vašeho byznysu přichází do vaší firmy první zaměstnanci. Kdy si počítat mzdy sami a kdy už je lepší přenechat své účetnictví na externí firmě?

Důležitá je komunikace

Abyste měli své účetnictví vždy plně pod kontrolou, je nutná vzájemná důvěra mezi vámi, vaší účetní a na vzájemné komunikaci. Výhodou obojího nabízí externí účetní firma. Naše účetní si vás vezmou na starost a budou přesně obeznámeni s vaším účetnictvím. Budete tak mít možnost vždy se na svého účetního obrátit v případě dotazů, nejasností nebo rady.

Díky moderním technologiím je komunikace mezi vámi a externí účetní stejné, jako byste komunikovali s vlastní účetní. My, jako externí účetní, si vás přidáme do svých komunikačních nástrojů a prostřednictvím těchto nástrojů si můžeme mezi sebou vzájemně vyměňovat dokumenty elektronicky. Díky tomu do mnoha firem přijede naše mzdová účetní pouze jednou ročně kvůli daňovým přiznáním, protože vše ostatní vyřeší on-line.

Kdo se vyplatí podle počtu zaměstnanců

Velikost firmy je klíčová pro rozhodování, zda zvolit externí, nebo interní mzdovou účetní. Obecně se externí účetní více vyplatí malým firmám s desítkami zaměstnanců a interní účetní větším firmám se stovkami zaměstnanců.

Mzdoví účetní s vysokou odborností jsou ti, kteří:

  • se neustále vzdělávají
  • sledují trendy v oboru 
  • a hlídají všechny změny v legislativě

Naše mzdové účetní jsou pravidelně školené v oblasti mzdového účetnictví. Nenechávejte svou firmu osudu a nevěnujte pozornost vedení účetnictví svépomocí. Najměte si naše zkušené účetní, které vám pomohou mzdy řešit správně a včas.

Kdy se vyplatí přenechat účetnictví externí firmě

Externí mzdová účetní se vyplatí malým firmám s jednotkami nebo desítkami zaměstnanců. U takto velkých firem nemá cenu o interní mzdové účetní uvažovat, protože by mnohonásobně převýšila náklady na externí zpracování mezd. Zavolejte si k nám pro cenovou nabídku vedení vašeho mzdového účetnictví. Naše účetní vám pomůže také s vedením vašeho účetnictví i s daňovým přiznáním. V případě nutnosti vás zastoupíme na úřadech i v bankách. Záleží jen na vás, v jakém rozsahu si naše služby externího vedení účetnictví objednáte.

Related posts

Výhodné úvěry pro podnikatele

svet zeny

Při stavbě dřevěné terasy vám pomůže důmyslné příslušenství

svet zeny

Skvělý sádrokarton umožňuje zázraky na počkání. Třeba proměnu půdy na stylový podkrovní pokoj

admin