Bydlení

Prvek přírody ve vašem interiéru

Již loni byl velmi populární trend návratu k přírodě a styl eko a nutno říct, že ani v letošním roce rozhodně jeho vliv v interiérovém designu neupadá. Dřevo je pro svou nadčasovost, vysokou odolnost, dlouhou životnost, a především osobitý vzhled vděčným prvkem, a to se týká i interiérových dveří.  Pokud tedy při plánování interiéru nechcete dělat kompromisy a kladete důraz na každý detail, pak by měly být dýhované dveře vaší jasnou volbou.

Povrchová úprava dýha patří k absolutní estetické špičce. Vrchní vrstvu dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami, které se strom od stromu liší. Každé dveře jsou tak originálem. Ale nemusíte se bát, že vám dveře nebudou vzájemně ladit. „Přírodní materiály mohou vykazovat nepatrné odlišnosti v barevných tónech nebo textuře, v Sapeli však garantujeme v rámci jedné zakázky využití stejné šarže dýhy,“ potvrzuje Tomáš Albrecht, produktový management Sapeli.

Dub trámový v povrchové úpravě olej pure – nová dýha společnosti Sapeli povznese každý moderní interiér. V souladu s nejnovějšími trendy skvěle doplní zejména rustikální styl, jenž se inspiruje venkovem, ale můžete ho využít i v městském bytě. Pro maximální zdůraznění kresby dřeva není povrch tmelený a nabízí rovněž možnost úpravy novými probarvenými oleji, a to zcela bez příplatku. 

Dveře z dýhy díky své vysoké kvalitě nejsou rozhodně těmi na jednu sezónu a je potřeba počítat s tím, že ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by tak měl ideálně ladit s podlahou a s okenními rámy či nábytkem. Buď by se měly odstíny shodovat nebo být naopak v silnějším kontrastu, což může být často problém. Řešení nabízí nové probarvené oleje zařazené v nabídce Sapeli, které účinně pomohou s případným barevným tónem zvolené dubové dýhy. 

Related posts

Kde půjčí problémovému žadateli?

svet zeny

Vyberte si křeslo ušák dle své libosti

admin

Digitální kukátko zajistí bezpečí pro osaměle žijící seniory

admin

Leave a Comment