Bydlení

Prvek přírody ve vašem interiéru

Již loni byl velmi populární trend návratu k přírodě a styl eko a nutno říct, že ani v letošním roce rozhodně jeho vliv v interiérovém designu neupadá. Dřevo je pro svou nadčasovost, vysokou odolnost, dlouhou životnost, a především osobitý vzhled vděčným prvkem, a to se týká i interiérových dveří.  Pokud tedy při plánování interiéru nechcete dělat kompromisy a kladete důraz na každý detail, pak by měly být dýhované dveře vaší jasnou volbou.

Povrchová úprava dýha patří k absolutní estetické špičce. Vrchní vrstvu dveří tvoří pravé dřevo se svou jedinečnou přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami, které se strom od stromu liší. Každé dveře jsou tak originálem. Ale nemusíte se bát, že vám dveře nebudou vzájemně ladit. „Přírodní materiály mohou vykazovat nepatrné odlišnosti v barevných tónech nebo textuře, v Sapeli však garantujeme v rámci jedné zakázky využití stejné šarže dýhy,“ potvrzuje Tomáš Albrecht, produktový management Sapeli.

Dub trámový v povrchové úpravě olej pure – nová dýha společnosti Sapeli povznese každý moderní interiér. V souladu s nejnovějšími trendy skvěle doplní zejména rustikální styl, jenž se inspiruje venkovem, ale můžete ho využít i v městském bytě. Pro maximální zdůraznění kresby dřeva není povrch tmelený a nabízí rovněž možnost úpravy novými probarvenými oleji, a to zcela bez příplatku. 

Dveře z dýhy díky své vysoké kvalitě nejsou rozhodně těmi na jednu sezónu a je potřeba počítat s tím, že ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by tak měl ideálně ladit s podlahou a s okenními rámy či nábytkem. Buď by se měly odstíny shodovat nebo být naopak v silnějším kontrastu, což může být často problém. Řešení nabízí nové probarvené oleje zařazené v nabídce Sapeli, které účinně pomohou s případným barevným tónem zvolené dubové dýhy. 

Related posts

Hliníkové pergoly na míru od Atypy vás ochrání před sluncem, deštěm i větrem

svet zeny

Užijte si dovolenou v klidu

admin

4 tipy, jak zvládnout rekonstrukci bydlení bez zbytečného stresu

admin

Leave a Comment