Jak na to

Parketám se vyplatí dát druhou šanci!

Přemýšlíte nad rekonstrukcí bytu? Pak je logické vzít to pěkně od podlahy. Ta totiž zabírá v bytě velkou plochu a výrazně tak ovlivňuje atmosféru celého domova. V mnoha bytech jsou stále parkety, které sice vydrží dlouhá desetiletí, ale potřebují také péči. Pokud se vám nelíbí, je čas jim dopřát opravu. 

Renovace parket změní celý byt 

Když ztratí parkety původní vzhled i funkčnost, přichází na řadu renovace. Ta vaši peněženku vyjde rozhodně levněji, než výměna celé podlahy za novou. Renovace parket jim vrátí zašlý lesk a vy se v bytě budete cítit opět příjemně. Dřevěná podlaha je velmi kvalitní, ale potřebuje péči. Pokud už nestačí klasická údržba ani důkladný úklid, je lepší na místo zavolat odborníka, které se o parkety postará. Odborníci z Podlahy Praha, s.r.o. mají moderní technické vybavení i ekologické prostředky, které ke své práci používají. 

Po broušení parket vypadá podlaha jako nová

Broušení parket udělá s podlahou zázraky. Díky této technice z parket zmizí povrchové nedokonalosti, rýhy, škrábance a zašlapaná špína. Po tomto ošetření jsou parkety jako nové a na dřevě vynikne původní a originální kresba, kterou na moderních podlahách nenajdete. Další fází je pak moření, které zvýrazní přirozené tóny dřeva, což dá parketám svěží vzhled. Podle přání zákazníka se pak parkety ošetří olejováním či lakováním. 

Lze ošetřit i nebytové prostory? 

Odborník z Podlahy Praha, s.r.o. vám poradí i s tím, jak nejlépe renovovat ve větších prostorách jako jsou hotely, kanceláře či školy. Stačí kontaktovat podlaháře, kteří přijedou na konzultaci a vyslechnou si vaše přání a očekávání. Na základě nich doporučují to nejlepší řešení. 

Kdy je potřeba vyrovnání podlahy? 

V některých případech renovace je třeba parkety rozebrat a vyrovnat před zpětnou pokládkou podlahu. Poté dojde k vyrovnání podlahy, aby měla renovace vůbec smysl a ošetřená podlaha vydržela další dlouhé roky. Vyrovnání podlahy je potřeba v případech, kdy podlahář zjistí, že v bytě předtím docházelo k větším stavebním úpravám (bourání příček, změna vedení rozvodů vod či kanalizačních trubek) a tato změna byla provedena přes podlahu. I to řeší podlaháři z firmy Podlahy Praha, s.r.o.

Related posts

Následky požárů v domácnostech bývají tragické. Seznamte se se základy prevence

admin

Systém iClima při vyšších teplotách aneb, jak funguje zdravé chlazení interiéru

admin

Jaký vybrat rošt do postele?

admin